penny dreadful

penny dreadful

Tümünü Göster [6]

49841 #4  #49841
uzunca bir aradan sonra nihayet ikinci sezonu ile karşımızda. özlediğimden midir bilemiyorum ama çekimler çok kaliteli geldi, özellikle atmosfer yaratma konusunda çok başarılılar. birinci sezondan merak ettiğimiz bir sürü konu var ama sanki birden yeni bir konuya başladılar, umarım kendilerini çok kaptırıp konuları dağıtmadan bu konulara da ufaktan değinip seyirciyi mutlu etmeyi becerirler.


--! spoiler !--

-eva green yine acıların kızı, yahu bu kızın gözleri şaşı kalacak o eciş bücüş sahnelerde böğürmekten. ablamızın meğerse ikinci diliymiş verbis diablo.
-lupus dei vs. agnus dei hohho ho
-o cadılar nedir anlamadım, ne eziksiniz, kaybolun gözüm görmesin.
-ethan, canım hani gidiyordun sen, seni gidi seni, boşuna tanrının kurdu dememiş sana kızlar, hemen yerleştin misafir odasına, az çakal değilsin, amerikalı coyote seni, neyse takıl ya seviyoruz.
-billie piper kardeşimiz hala gencim güzelim sahnelerini çekti rahatladı, artık biraz oyunculuk görebiliriz, dişi creature olarak döktürürsün diye bekliyoruz.
-sir malcom sen ne malsın ya, fena ayarlar yedin hatundan, iyi de oldu. oğlunun boş mezarına mı yoksa kızının dolu mezarına mı daha çok üzüldün, artık öldürecek yada kurtaracak evladın kalmadı filan, kavgada söylenmez bu laflar, yedin yuttun hepsini döndün londra'ya hiç bir şey olmamış gibi. aferin devam et böyle.


--! spoiler !--
(3)Tümünü Göster [6]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: