apostel brau

apostel brau

Tümünü Göster [2]

49998 #1  #49998
apostel-brau 554510daaac87.jpg
geçen gün metro markete gittik bir arkadaşımla, mey içki'den bir eleman ile epey sohbet ettik, bir güzel saydırdık diageo'ya. sonra bira reyonuna geçtik bakalım neler gelmiş diye. craftbeer sağolsun bu konuda benim yüzümü güldürüyor. metro marketleri de fena değil, kwak ve tripel karmeliet bulunabiliyor artık.

lager tipi biraları yavan bulurum, lezzetli değiller, yada yoğun bir tatları yok diyeyim, gazlı olmaları nedeniyle şişkinlik yaparlar, üstelik damakta bıraktığı acılık da hiç hoş değil. kendi kendime dedim acaba önyargılı olabilir miyim? yani denemek lazım, neticede denemeden bilemezsin. baktım orada duruyor siyah güzel 50 cl. kutu, dikkatimi çekti. aldım elime reinheitsgebot yazıyor, hiç düşünmeden aldım bir tane. koydum tripel karmeliet'lerin yanına. beklentim çok yüksek değil, deneyelim.

cuma gününü şişenin içinde geçirdim. schneider weisse, gouden carolus, sonrasında glenlivet ve bitişi talisker derken ertesi gün malt tadı hala ağzımdaydı. cumartesi gününe öğle saatlerinde yumuşak bir başlangıç için apostel'i seçtim. ne de olsa alelade bir lager ile başlar ağır silahları sonra çıkarabilirdim. şaşırdım!

bir kere çok çok hafif ve rahat bir içimi var. kokusu güzel, malt tadı da var. öyle aşırı gazlı değil, 7.9% ile strong pale lager sınıfında ama hafif narenciyemsi kokular ve yumuşak yağlı bir içimi var, gövde çok hafif, bitişindeki şerbetçiotu acılığı ise aşırı dengeli. zaten içinde başka birşey de yok. ben bunu sevdim ve ben bunu içerim. fiyatına baktım 8 lira değil, daha da güzel. efes extra diyen kardeşim şunun tadına baksan iyi olur.

ratebeer: 11/20-38
beeradvocate: 73-
(0)Tümünü Göster [2]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: