türk bayrağını al gel demek ırkçılıktır

türk bayrağını al gel demek ırkçılıktır

Tümünü Göster [6]

55789 #4  #55789
doğru bir cümledir. kesinlikle katılıyorum, anlamayanları da anlamak istedikleri gibi yorumladıklarını düşünüyorum.

''ulus devletin güç kaybederek sosyal devlet düşüncesinden uzaklaşmanın devam ettiği bir süreçte, sosyal politikaların uygulanması konusunda yerel yönetimlerin önemi artmaktadır.'' gençler. demirtaş da orada bölünmek gibi bir düşüncenin mümkün olmadığını, yerel yönetimlerin güçlenmesi gerektiğini, bunun sadece doğu için değil, batı için de öyle olacağından bahsetmiştir. yerel yönetimleri savunmak bölücülük olsaydı şu an dünyanın yarısından çoğunu bölücülükle suçlamamız gerekirdi. amacım, hdp'yi falan savunmak değil. hatta bu sefer ki seçimlerde chp'nin yapıcılığını takdir etmek açısından chp'ye bile oy verecek durumdayım, hdp yapılan provokasyona karşı iyi bir direnci sağlayamadı, onları da bu konuda eleştiri getirmek isterim. hem akp kazanacaksa da kazansın. halk bunu istiyor. gidişhat öyle ki, küllerimizden doğmadığımız sürece bizden bir halt da olmayacak.

oturup bir iki kitap okuyun. quebec'i kanada'yı falan araştırın. ispanya'ya gidin, irlanda'ya bakın. ulus devlet ile neoliberalizmi nasıl bağdaştırabilirsiniz? küreselleşmeyle birlikte doruklarına çıkmış neoliberalizme ulus devlet karşılık vermemekte. bu yüzden yerel yönetimler çağımızın çarelerinden biridir.
ya da neoliberalizme karşı savaşın arkadaşlar. korporatizme geçelim. ab gibi ulus üstü(uluslararası değil, üstü) örgütlerin bile olduğu günümüz dünyasında, en zorundan başlayarak sosyal kazanımlar elde edin. haydi bakalım.

misal:
http://www.politics.ankara....
(4)Tümünü Göster [6]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: