isviçre'de türkleri linç eden pkk'lıların arabayla ezilmesi

isviçre'de türkleri linç eden pkk'lıların arabayla ezilmesi

Tümünü Göster [9]

55824 #7  #55824
anladığım kadarıyla isviçre'de türkler şehitler için toplanıyor, bir yürüyüş yapıyor, yürüyüş sonrası tenha bir yerde arabalarına falan binecekken ya da araba ile oradan geçerken isviçreli pkk'lı kürtler tarafından kıstırılıp linç edilmeye başlanıyorlar. bu durumun farkına varan bir türk de araç ile çarpmak suretiyle sıkışan araçtakileri kurtarmaya çalışıyor son hız ile pkk'lı kürtlere çarpıp kaçıyor. ablukadan kurtulan diğer araç da kaçıyor ancak içinde bir kızın da olduğu bir kaç türk orada linç ediliyor. kıza bile var güçleri ile vuruyorlar.

böyle videolar izleyen bir türkün sinirlerinin gerilmemesi mümkün değil. ve ben de sonuna kadar sinirlenmiş durumdayım. bunu kabullenemiyorum. bu pkk'lı orospu çocukları tekirdağlı musa amcanın kızı öğretmen olup doğuya atanıyor önce onu katlediyorlar. sonra oğlu mehmet, vatani görevini yapmak için doğuya askere gidiyor, öbür oğlu da polis oluyor ikisini birden katlediyorlar. musa amcanın gurbetçi yeğenleri isviçre'de bu durumu protesto etmek isterken onlara da bu zulmü reva görüyorlar. ben bu videodaki adama karşı savaşırım. ben bu adamla etnik davası üzerinden bana zarar vermek istediği için savaşırım. bu savaşın etnisite üzerinden taraflara ayrılmış bir iç savaşa ulaşıp ulaşmayacağını düşünmeden savaşırım hem de. ve ben bu ülkenin en iyi okullarında okumuş kendi halinde hayatında şiddete bulaşmamış bir vatandaşıyım. yarattığınız ruh halini, insanları soktuğunuz psikolojik hali, vaziyeti siz düşünün. kargaşa en çok size zarar verir terör savunucuları, bunu görmemek için mal olmak lazım.

açık söyleyeyim. böyle bir durum başladığı takdirde bu videodaki o kıza tekme atan orospu çocuğu gibi sikim etnik meselesini hayatının davası yapmış adamların tümü temizlenir, kalanlara da bunların arkasından ağlama izni bile verilmez. benim öngörüm ve olması gereken budur. orta doğuda barış içinde yaşamak herkese nasip olan bir durum değil. bunu bozmaya çalışanların karşısında en kötü ihtimalle 70 milyon insan var ve ben bu öngörümü bu temele dayandırıyorum.
(0)Tümünü Göster [9]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: