recep tayyip erdoğan

recep tayyip erdoğan

Tümünü Göster [130]

6119 #19  #6119
badem bıyıklı james bond. amerika tarafından iki sebebe dayanarak ortaya çıkarılmıştır ;

bilindiği gibi yerleşik hayata geçilip kapitalizm ortaya çıktıktan ve zamanla hakimiyetini kabul ettirdikten sonra, güç dengesi tamamen para odaklı olmuştur. para nerede birikirse dünya oradan yönetilmiştir.

birinci dünya savaşına kadar parayı elinde bulundan ingiltere dünyayı yönetirken, dünya savaşlarını iyi değerlendirip silah satarak amerika gücü eline almıştır. fark ettiğiniz üzere bu güç sadece tek bir merkezde bulunur, paylaşılamaz.

amerika yıllardır, rakipsiz bir şekilde gücünü büyütürken, son zamanlarda beklenmeyen bir yerden rakip çıkar karşısına. bu rakip bizim fetomandır bildiğin. cemaat oluşumuyla yavaş ve sabırlı bir şekilde büyür feto'nun gücü. zamanla yurt dışına açılır ki şu an her ülkede kendisine ait kurumlar görülebilmektedir.

cemaat deyip geçmemek gerek cidden. herifler de deli bir güç ağı var. yurt dışında dahi azımsanmayacak derecede destekçileri var adamların. öyle ki yıllardır rahatı yerinde olan yahudi patronlarını bile rahatsız edebiliyor.

inanması ne kadar zor da olsa, belli bir yerden sonra feto'nun gücü amerika'yı rahatsız edecek bir yere ulaşır. piyasada rakip istemeyen amerika bu oluşumu çökertmek için ajanımız yollar ki kendisi de şu sıralar icraat halindedir. üzerine uzun bir yazı gerekse de kısa kesip daha bariz olan ikinci sebebe geçeyim ;

orta doğu için tampon bir bölge olan türkiye'nin güçlenmesi büyük devletlerin işine gelmeyeceğinden dolayı her daim bir kaos içerisinde yaşamamızı sağlamak için ellerinden geleni yaparlar. silahları ise tabi ki ayrıştırmaktır. şüphe tohumlarını ekip, gerekli kişileri içeri sızdırıp gerisini oturdukları yerden izlerler. cahil ve ota boka ayrışıp kavga etmeye meraklı olan milletimiz zaten onların işini kolaylaştırır. sağ-sol, sünni-alevi ve şu sıraların modası kürt- türk gibi dıştan bakıldığında çok komik olsa da ne yazık ki insanımızın etkisine kapılmakta zorlanmadığı ayrıştırma planlarıyla bu ülkeyi bir türlü birleşip güçlenemeyen bir yer halinde tutarlar. en büyük korkuları zaten ülkenin bilinçlenip yek bir şekilde barış içerisinde yaşayıp ilerlemeye fırsat bulmasıdır. o kadar da korkmazdım ben yerlerinde olsam tabi, ne bakıyon lan diye kavga çıkaran bir millet bu.

neyse, şu sıralarda ise çapulcu ve göt kılları olarak ikiye ayırmayı başarmışlardır milleti beyefendinin sayesinde. planlarını yürütürken bir yandan da cebimi doldurayım da sonra rahatıma bakarım düşüncesindeyken yaptıkları açığa çıkınca ülkeyi yerinden oynatmış, tüm önemli kademelere kendi adamlarını yerleştirmiştir. artık kendisi de ya bu yolda gidecek ya da hapsi boylayacağını anladığından seçimleri kaybetmemek için her şeyi yapacaktır.

not : bir gün gelecek artık sonun yaklaştığın anlayınca kendisi isviçre'ye gidip korunma talep edecektir. yıllar boyu biriken parası ise keyfini sürmesine yeter de artar. bizim hülocanlar ise ağızları açık hiç bir şey diyemeden olanları izleyecekler.
(0)Tümünü Göster [130]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: