kur'an-ı kerim

kur'an-ı kerim

Tümünü Göster [18]

66523 #10  #66523
okuyun, okuyun. görün nasıl bir yaratıcı hayal edilmiş. kesmeli biçmeli, kafa koparmalı, kendine inanılmayınca aşağılık kompleksi yapan bir yaratıcı. kadını erkeğin kaburgasından yapmış falan filan.

maide 33: (+18 vahşet içerir)
allah ve o’nun resûl'ü ile harp edenlerin ve yeryüzünde fesat ve bozgunculuk çıkarmaya çalışanların cezası, ancak öldürülmeleri veya asılmaları ya da ellerinin ve ayaklarının çapraz kesilmesi veya bulundukları yerden sürülmeleridir. bu onların dünyadaki rezilliğidir. ve ahirette ise, onlara “büyük azap” vardır.


enfal 12: (+18 vahşet içerir)
hani rabbin meleklere: “şüphesiz ben sizinle beraberim. haydi iman eden o mücahidleri, benim şu sözümle yüreklendirin” mesajını vahyetmişti. “allah'tan gelen gerçekleri örtbas edenlerin kalplerine, korku salacağım. öyleyse ey mü'minler, onların boyunlarını vurun, parmaklarını kırın.”


nisa 95:
özür sahibi olmayan mü'minlerden (savaşa gitmeyip) oturanlar ile allah’ın yolunda mallarıyla ve canlarıyla cihad edenler bir (eşit) değildir. allah, mallarıyla ve canlarıyla cihad edenleri derece bakımından, oturanların üstünde faziletli kıldı ve allah hepsine “hüsna”yı vaadetti. ve allah mücahitleri, oturup kalanlar üzerine “büyük ecir” ile üstün kıldı.

tevbe 5: (+18)
haram aylar çıktıktan sonra müşrikleri bulduğunuz yerde öldürün, onları tutun, hapsedin ve bütün gözetleme yerlerinde onları bekleyin. eğer tevbe eder, namazı kılar ve zekatı verirlerse artık yollarını serbest bırakın. allah bağışlayıcı, rahmet edicidir.


ne kadar da hoşgörü bir din...
(2)Tümünü Göster [18]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: