Genç atsızlar

genç atsızlar

Tümünü Göster [6]

69939 #5  #69939
2 nisan 2016 azerbaycan ermenistan çatışması üzerine 3 nisan'da ermenistan'a ve ve türkiye'de kaçak olarak çalışan ermenistan vatandaşlarına yönelik ermenice olarak açık mektup yayınlayan oluşum. mektupta yok yok. buram buram zenofobi ve nefret söylemi kokuyor. kendisini türk milliyetçisi gören ve milliyetçiliğini reel hayatta da yaşatmak için azami çaba sarf eden bir türk olarak midem bulandı. ne demek lan 'türkiye’de kaçak olarak çalışan ve sayısını sizin, yerini bizim bildiğimiz o köpeklerinizi elimizden sizin mesih’iniz bile alamaz.' lafı? iyi misiniz oğlum siz kafanız mı güzel? sen örgütlendiğin istanbul'daki ve kendi ülkendeki milyonlarca pkk'lıyı hallettin de sıra kaçak ermenilere mi geldi? atsız'ı bile mezarında 2 tam tur döndürdünüz lan ergen irisi türkçüler. türk milliyetçisi arkadaşlara buradan sesleniyorum: bu ve bunun gibi ruh hastası oluşumlardan uzak durunuz. türkçülük kendisini ermeni ve kürt düşmanlığı üzerine bina edecek kadar ucuz bir ideoloji değil. memleketin solcusu ayrı hain milliyetçisi ayrı mal lan.

işte o buram buram bok kokan o açık mektup:

''genç atsızlar’dan ermenistan hükümetine açık mesaj

ermenistan adını verdiğiniz ülkede, vatandaş dediğiniz köpek sürüsünden, her yirmi tanesinden birinin türkiye’de çalıştığını ve o ülkede aç-sefil yaşayan ailelerine, bizim paramızla baktığını çok iyi biliyorsunuz.
nüfus sayımınızda vatandaş kabul ettiğiniz 20 ermeni’den bir tanesi, bizim ülkemizde çalışıyor ve orada bir milyon aç ermeni’yi biz doyuruyoruz.
asker diye sınıra koyduğunuz soytarıları doyurmaktan bile acizsiniz ve biz bir kere daha hatırlatıyoruz ki kendi vatandaşını doyurmaktan aciz olan sizler, burada kemik peşinde dolaşan köpeklerinizi koruyamazsınız.
aziz vatan, azerbaycan’ın sınırlarında yaptığınız namussuzluklar devam ederse, türkiye’de kaçak olarak çalışan ve sayısını sizin, yerini bizim bildiğimiz o köpeklerinizi elimizden sizin mesih’iniz bile alamaz.
türkiye hükümetinin merhametine, rus ayısının abiliğine güvenmemenizi tavsiye ederiz.

aklınızda bulunsun.''
(2)Tümünü Göster [6]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: