başkanlık sistemi

başkanlık sistemi

Tümünü Göster [15]

75710 #10  #75710
bu konuda ısrarın sırf rte'nin yeni atatürk olma sevdasından kaynaklandığını düşünüyorum. gerisi laf-ı güzaf geliyor. bu saatten sonra ülkede rte'nin isteyip de gerçekleştiremeyeceği ne var? adam artık ölümünden sonrasına oynuyor. geride atatürk ve cumhuriyetin ilk dönemindeki gibi bir miras bırakıp tarihe yazılma peşinde. ama bunu kişisel ego, hırs vs. için yapmıyor, ülkeyi dönüştürmek için yapıyor.

son dönemlerde akp türkiye'yi dönüştürme adına neredeyse bütün değerleri tahrip etti. şimdi yenilerini inşa zamanı ama bu dinci kitle her zaman yaptığı gibi kopya çekiyor. çakma bir kurtuluş savaşı uyduruldu. milli gün ilan edildi. köprü ismi değiştirildi. kahramankazanlar falan. sırada rte paşanın uyduruk yönetim sorunu var. başkan seçildiği gün de yeni 29 ekim olur.

akp, mustafa kemal'i ve cumhuriyeti, yerlerine kendi mirasını koyarak yavaş yavaş yok ediyor.

başkanlık sistemi özelinde ise, yeni sistem, hali hazırda uygulanmakta olan rte ve akp diktatörlüğünün kağıt üzerinde de ilanı olacak. 14 senelik akp iktidarı ve rte tecrübesinden sonra bunun aksini söyleyen ya insanları kandırmaya çalışıyordur ya da yalaklanmaya ve yahut her ikisi.
(0)Tümünü Göster [15]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: