vladimir putin

vladimir putin

Tümünü Göster [26]

81129 #20  #81129
putin: dünyanın neredeyse her noktasını vurabilecek füze geliştirdik"rusya devlet başkanı vladimir putin, dünyanın her yanını vurabilecek büyük bir nükleer füze hazırladıklarını ve dünyadaki hava savunma sistemlerinin buna karşı koyamayacağını söyledi. putin'in canlı yayında yaptığı açıklamada 'dünyanın her yerini vuracak kapasiteye sahibiz' sözleri abd ve nato'ya karşı açık bir tehdit olarak yorumlanıyor.

putin, rusya'nın başka hiçbir ülkenin sahip olmadığı füzeler geliştirdiğini söyledi. putin, bu yeni füzenin dünyanın neredeyse her noktasına ulaşabileceğini ve diğer ülkelerin üretiği hava savunma sistemlerinin buna karşı gelemeyeceğini iddia etti.

rus lider, rusya sınırları çevresindeki nato konuşlanmaları ve abd'nin füze savunma sistemlerinin rusya'nın inşa ettiği askeri teknoloji ile etkisiz kaldığını öne sürdü. putin, "rusya ve müttefiklerine karşı bir saldırı, rusya'ya bir saldırı olarak kabul edilecek ve derhal buna yanıt verilecek" açıklamasında bulundu.

canlı yayında duyurdu! 'yeni su altı drone'u test edildi'

putin, canlı yayınlanan açıklamasında nükleer başlıklar taşıyabilecek yeni bir su altı drone'u test ettiklerini de ekledi. putin ürettikleri yeni bir nükleer başlığın yolunun hiçbir füzesavar tarafından kesilemeyeceğini de kaybetti.

rusya lideri, kruz füzeleri tarafından taşınabilecek yeni küçük nükleer başlıklar geliştirmekte olduklarını da anlattı."
(0)

Tümünü Göster [26]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: