muharrem ince

muharrem ince

Tümünü Göster [24]

81654 #15  #81654
24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi'nde cumhuriyet halk partisi'nin adayı.

kemal kılıçdaroğlu'nu koltuğunu koruması dışında kendisinin adaylığının nasıl bir katkı sağlayacağına dair şüphelerim var.

başarılı markalara baktığımızda bu markaların kendisini diğer markalardan ayıran bir özelliği olur, mercedes denince aklımıza direkt güç, prestij, mevki makam sahipliği gelmesi gibi.

siyasetçiler açısından bu (algılanan) bir uzmanlık alanı yahut insanların kendilerini görebileceği kişisel bir hikayedir. mesela türkiye'nin ortalamasını aldığın zaman recep tayyip erdoğan çıkıyor. yahut meral akşener'i hem güvenlik üzerinden (demir leydi, asena vs) hem de relatablelik üzerinden (erkek egemen ortamda baskılardan yılmayan güçlü kadın) pazarlayabilirsin

muharrem ince'de ben bunu bulamıyorum..muharrem ince şu konuda acayip uzmandır yahut kendisine has ve içinde kendimizi bulabileceğimiz kişisel bir hikayesi yok. muharrem ince denince benim aklıma kürsüde bir sağ kolunu bir sol kolunu aşağı yukarı kaldırarak suratı kızarıncaya kadar birilerine bağıran imaj geliyor. daha önce chp'ye oy vermemiş biri kemal kılıçdaroğlu'nda bulamadığı her neyse ince'de mi bulacak?
(1)

Tümünü Göster [24]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: