eşcinsellik

eşcinsellik

Tümünü Göster [5]

64390 #2  #64390
son 5 yılda piyasaya çıkan tüm avrupa -amerikan yapımı dizilerin olmazsa olmazı.
(0)64458 #3  #64458
marifet değildir tıpkı heteroseksüellik gibi. kişi kendini eşcinselliği üzerinden tanımlıyor ve bununla kimliğini tamamlıyorsa zaten o duygu ya da fizyolojisinden ötürü değil yaşadığı kimlik bunalımında kendini daha dikkat çekici gösterebildiği noktaya evrildiğindendir. türkiye'de çoğu eşcinsel ikinci tanıma dahildir. gayet de (erkek eşcinseller için) kadınlarla birlikte olmaktan çok daha büyük bir zevk alırken kendini daha ön planda tutabilmek için eşcinsel eğilimi olduğuna sık sık dikkat çekmek için her şeyi yapan insan profilidir.
(0)72633 #4  #72633
kapitalist şirketlerin bir pazarlama aracı olarak kullandığını ve doğanın bir bugı olduğunu düşündüğüm durum...

evet, eşcinsellik doğal birşey, sadece insanlara da mahsus değil ama normal bir şey mi? sorun burada...

eşcinsellerin argümanlarıysa fiks; eşcinsellik bir tercih değil, doğuştan gelen bir yönelim...

belki de haklılardır, bilemiyorum ama düşününce doğada hiçbirşeyin amaçsız bir şekilde gerçekleştiğini göremiyorum; hayvanlar üreme içgüdüsüyle seks yapıyor, aynı şekilde bitkiler de üremek amacıyla polenlerini saçıyorlar, böcekler vasıtasıyla polenlerini uzaklara gönderiyorlar, canlılar su ihtiyacını gidersin diye yağmur yağıyor, denizler, göller, akarsular oluşuyor ya da belki de su var diye suya ihtiyaç duyacak şekilde evrilmişler, işin özü doğaya baktığımda her şey bir sebep-sonuç ilişkisi içerisinde işliyor ve her şey bir başka şeye sebep oluyor ama öbür taraftan eşcinselliğe baktığım zaman hiçbir sonuç yok, eşcinsellerin eşcinselliklerini yaşarken hissettiyi mutluluk dışında... bunun ise doğaya hiçbir katkısı yok, meyvesi yok.

dediğim gibi ben bu durumun bir bug olduğunu düşünüyorum, tıpkı albino bir insan gibi ya da vücudunda hiç kıl çıkmayan bir insan gibi ya da kısır bir insan gibi ya da gece körlüğünden muzdarip bir insan gibi... doğal bir şey ama sanki normal değil ama bu tabii ki yasaklanması veya cezalandırılması gerektiği anlamına gelmiyor, yanlış anlaşılmasın.

şimdi yine; o zaman doğum kontrol yöntemleri yasaklansın, kısırların seks yapması yasaklansın, her sevişmeden çocuk mu doğuyor, anal ve oral seks niye var gibi saçma argümanlarla gelmezler umarım...

neyse, sadede gelelim; daha önce de belirttiğim gibi eşcinselliğin olduğundan farklı pazarlandığını düşünüyorum... sonuçta bu pazarda müthiş bir ticari potansiyel var. eşcinselleri pohpohlayın, verin gazı, siz normalsiniz, siz aslansınız, siz kaplansınız, siz şöyle güzel insanlarsınız değin ve sonra da onlara sunacağınız ürünlerle söğüşleyin...

belki de yanılıyorumdur...

neyse, şimdi bana cahil ve homofobik diye sövebilirsiniz sayın eşcinseller.

(bkz: eşcinsel feminist vegan olmayanların cahil olması)
(0)Tümünü Göster [5]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: