evlenilecek kızda aranılan özellikler

evlenilecek kızda aranılan özellikler

Tümünü Göster [7]

20472 #1  #20472
bu konuda romantik olmaya gerek yok size gerçeğin ne olduğunu söyleyeyim.

şimdi kadın vardır çok iyi oyuncudur başta makyajı veya dış görünüşü sizi aldatır evleneyim dersin millet kimle evlendiğimi görsün onunla yattığım da veya dışarı çıktığım da gururla dolaşayım dersin ki öyle de olursun ama unutulmaması gereken şey bu kadının fazla şişirilmiş egoları olur. güzelliğinin bilincin de olan bu kadın size ekstra belaların yanın da olmadık kaprisleri ile size unutulmaz baş ağrıları da yapacaktır.

kadın vardır , neşe dolu. kendi neşesiyle sana da enerji verecek. muhabbeti eskimeyen, muazzam lezzetler veren bir kız bir de onun gözlerinin içine baksanız, belki sayafalarca anlatılan evlenilecek özellikleri göreceksiniz.

evlilik değerli yazarlarım öyle nikah memuru önün de söz verip , imamın önün de diz çökmeye benzemez. bu öyle bir sözdür ki ömür boyu iyisin de kötüsün de adam akıllı yanyana olmaktır.

işte vereceğiniz bu sözü boşuna vermemeniz gerek. kadın kolunuza taktığınız bir çanta, hava atacağınız bir araba değil. o sizin hayatınızı tamamlayacak çocuklarınızın annesi olacak kutsal bir kişi olmalıdır.
(0)
20489 #2  #20489
erkek olsam, karşımdaki kadında önce cinsel uyuma bakarım. madem "ömürlük" olsun diye yola çıkıyorsun, kadın-erkek arasındaki en temel bağın uyumsuzluğundan çıkacak problemlerin kendini de eşini de başka arayışlara ya da bu meseleden kaynaklanan streslere götürmesini büyük ölçüde önlemek için.

ve aynı zamanda onunla "dost" muyum ona bakarım. bir kadınla dost musunuz? birbirinize tripler atmadan, birtakım maddi, insan icadı suni değerlerin alışverişlerini yapmadan tahammül edebiliyor, neşeli saatler yanında dert de dinleyebiliyor musunuz? "kanka" dediğiniz adam ya da kadınlardan çok daha mı ileridir o kişi?

erkek olsam önce buna bakarım, kadınım yine buna baktım...

gerisi toplumsal/geleneksel şartlandırılmalar, ayrıntılar ve laftır sonuçta...
(0)
20492 #3  #20492
kafamız uyuyor mu?
cinsel açıdan uyuşuyor muyuz?
sıkılmadan her konudan konuşabiliyor muyuz?

sizi bilmem ama ben kadında bu soruların olumlu yanıtını ararım...
gerisi sadece teferruattır.
(0)
20596 #5  #20596
kesinlikle milli olmuş olmalıdır. bakire de neymiş, tecrübesiz biriyle bir ömür geçer mi yahu?.
(0)
48375 #7  #48375
erkek olsam fiziksel orgazmdan önce zihinsel orgazm yaşamaya bakarım. gerçi şimdi erkeklere de öyle bakıyorum. sonuçta aşk meşk beyin kimyasıyla alakalı ve hormonal bir mevzu. beyinde oluyor yani olan biten. o sebeple beyni uyarmayan hatun ya da adamla neyleyeceksiniz a dostlar?
(0)

Tümünü Göster [7]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: