facebook duvarında paylaşılan sosyal ağ bildirgeleri

facebook duvarında paylaşılan sosyal ağ bildirgeleri

Tümünü Göster [3]

68401 #1  #68401
alayı palavra olan saçmalıklar bütünü. işsizin biri oturmuş resmi bir ağızla sosyal medyada paylaştığınız şahsınıza ait içeriğin kullanımıyla ve başkalarının bunları alıp kullanması ile ilgili beyada bulunan birşeyler zırvalamış. insanımız da her gördüğüne inanıp atladığı için duvardan duvara yaymış bu yalanları.

--- alıntı ---

tedbir gereği: t.c. başbakanlık personel ve prensipler genel müdürlüğünün 16.02.2016 tarih ve 69471265-010-06/1955 sayılı milli güvenliği tehdit eden örgüt ve yapılarla irtibatlı kamu çalışanları hakkındaki genelge (2016/4) resmi gazetede yayınlanmıştır. ayrıca mit müsteşarlığı sosyal ağ bildirgesi doğrultusunda facebook’un güvenlik açığından ötürü hesabım üzerinde bulunan tüm verilerimin (ıp, fotoğraflarım, paylaşımlarım vs.) çarpıtma yolu ve yasa dışı bir şekilde sahte kişilerce kullanılmasından ve doğabilecek tüm zararlardan ilgili türk ceza kanunu maddeleri gereğince facebook sorumludur. bu hesabımdan başka bir hesabım olmadığını bildirir ve gereğinin buna göre yapılmasını tarafınıza arz ederim

--- alıntı ---

saçmalıktır, inanmayın.
(0)
68430 #2  #68430
mal turnusolu olan spam paylaşımlardır.

16.02.2016 tarih ve ıvırzıvır sayılı bilmembişeyler genelgesi kısmı doğru olmakla birlikte, bir süre önce haberlere de konu olan "kamu çalışanlarından terör örgütü ile iş birliği içinde olanlarının tespit edilenlerinin kovulması" anlamına gelmektedir. genelge metninin içinde "legal görünümlü illegal faaliyette bulunan terör örgütleri" gibi bir ifade de bulunmakta, sanırım buradan yakın bir gelecekte hdp'yi destekleyen kamu personellerini de hedef alacaklardır.

diğer yandan, mit müsteşarlığı'nın sosyal ağ bildirgesi kısmı diye bir şey uydurmadır. uydurma olmasa bile böyle bir yazıyı facebook duvarında paylaşmak facebook ile yapılmış olan son kullanıcı sözleşmesinin (eula) bağlayıcılığını ortadan kaldırmaz.
(0)
68448 #3  #68448
annem, babam ve anneannem hariç tüm aile bireylerimin başarıyla geçtiği mal turnusolu.

he amk pkk'lıların işi gücü yok senin adına fake hesap açacak da pkk yanlısı paylaşımlar yapacak da senin atılmana neden olacak.
(0)

Tümünü Göster [3]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: