fettullahçı terör örgütü

fettullahçı terör örgütü

Tümünü Göster [4]

77906 #1  #77906
kurulduğu günden itibaren 40 yıllık süre boyunca tsk içerisinde kadrolaşıp, artık general rütbelerine erişmiş olan mensupları tarafından organize edilip kalkışılan 15 temmuz 2017 darbe girişimini, yine tsk içerisindeki erdoğan muhalifi ulusalcı kemalist askerler ile birlikte gerçekleştiren silahlı terör örgütüne verilen isim.

tsk içerisindeki kadrolaşması 40 yıldır süregelen hükümetlerden çok ordu içerisinde büyük bir ağırlığı olan kemalist subayların boşluğundan kaynaklanmaktadır.

zaten sevgili ordumuz darbe kalkışmalarını oldukça sevmekte arada bir aklına estiğinde de gerçekleştirmekteydi. bu nedenle 15 temmuz darbe girişiminde de kemalist ulusal tayfanın -belki de ağır ihmalinden kaynaklı- etkisini gözardı etmek mümkün değildir.

neyseki o kötü günler geçmiş sayın genelkurmay başkanımız cumhurbaşkanımız ve içişleri bakanımızla tam bir uyum içerisinde görevini yapmaya devam etmekte olup, cuma namazlarını aksatmamakta bayram namazlarından sonra da cemaatle bayramlaştığı görüntüleri gözlerimizi yaşartmak suretiyle bizlere müjdelemektedir. keza kudretli komutanlarımızdan zekai aksakallı da fethettiğimiz el-bab'da minbere çıkıp şanlı askerlerimize hutbe vermektedir.

ne mutlu bizlere.
(0)
77909 #2  #77909
bir zamanlar bir çok liselinin sınavlara hazırlanıyoruz ayağına yurtlarında ve evlerinde silahlı ve bombalı eğitim gördüğü örgüt. şimdi bu liselilerin çoğu üniversiteyi bitirdi ve belki de atan(dırıl)dılar.

not: "ne alaka yarram çocuklar orda ders çalıştılar, hem ben de gittim namaz kılıyorduk o zamanlar hain olduklarını bilmiyorduk kii" diyenler için devletin bu cemaati "silahlı terör örgütü" olarak, evlerini de "hücre yapılanması" olarak gördüğünü hatırlatmakta faide var.
(0)
77911 #3  #77911
silahlı terör örgütü niteliğini geçmişte işlenen bazı siyasi cinayetlerde parmağı olduğu ortaya çıktıktan sonra ve nihayet 15 temmuz darbe girişiminden sonra kazanmıştır. bir de tabi emniyet teşkilatında ve tsk'da mensuplarının bulunması nedeniyle.

yoksa liselilerin evlerde namaz kıldıktan sonra abileriyle kitap okuması nedeniyle değil tabi ki.
(0)

Tümünü Göster [4]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: