genç görünmek isteyen kadınlara tavsiyeler

genç görünmek isteyen kadınlara tavsiyeler

Tümünü Göster [8]

2618 #1  #2618
çok değerli tavsiyelerdir efendim. bir defa solaryum olayını dozunda bırakın. yazın güneşin altında çok fazla yatmayın. uv ışınları cildi yaşlandırır ve kırıştırır. tatlı krizi diye işlenmiş şeker deposu çöp gıdalara abanmayın. aşırı şeker de cildi vaktinden önce yaşlandırır. boğazınıza azıcık hakim olun. nutella yerine ballı meyve salatası yiyin.

sigarayı azaltın ya da hepten bırakın. türkiye'de günde 2 paket sigara içen 20 yaşındaki kızların 30 yaşındakilerden daha fazla kırışığı var. gözlerinin etrafı kırış kırış. ağzına sigara sürmeyen iskandinavların 55 yaşında bile yüzü krıışmıyor. hamur işini ve yağı azaltın. tereyağı, hayvan yağı içeren şeyi sadece bayramda seyranda yiyin. sızma zeytinyağından şaşmayın.

alkolü de dozunda bırakın. ikide bir gece çıkıp sabahlara kadar barlarda tepinen, hayvan gibi içen hatunlar 25 yaşına gelmeden 40 göstermeye başlıyor. eğleneceğim diye bokunu çıkarmayın. ille içecekseniz bira yerine kaliteli bir şarap için.

her tanrının günü sahneye çıkar gibi ağır makyaj yapmayın. iddialı makyajı düğüne, davete saklayın. yatarken de mutlaka makyajı kaliteli bir makyaj silici ile çıkartın. makyajla yatarsanız cildiniz çabuk yaşlanır, ayrıca sivilce de yapar.
(0)
9127 #4  #9127
tüketim dünyasının reklamlarına ve türlü propoganda araçlarına gençliğinizden itibaren iyice sorgulayarak bakın.

"en seksi, en güzel, en genç" görünmek, rahatsız edici yüksek topuklu ayakkabılarla, pahalı naylon giysi ve iç çamaşırları ile, "sözde" doğal makyaj malzemeleri ve kırışık önleyici kremlerle mi sağlanıyor acaba? bunun getirisi-götürüsü nedir?

yüzünüzü ve saçlarınızı olabildiğince boyaların her çeşidinden uzak tutun. hareketi sevmeye çalışın ve en doğal hareket olan yürüyüşü günlük yaşamınızın vazgeçilmezleri arasına sokun. her şeyden ama sınırlı miktarlarda yiyin. yetişkinliğe adım attığınızdan itibaren sağlıklı bir cinsel hayat kurmaya çalışın. aile kurmak ve çocuk yapmak için kendinizi kasıp, strese sokmayın. hayatta herhangi bir şeyi, bir ideali, bir kimseyi, bir düşünce ya da inanç sistemini, kariyeri, işi, okulu vs. "odak" haline getirmeyin. zira herhangi bir şey odak haline geldiğinde kaçması çok daha kolay olur. bunları hayatın parçaları olarak algılayın.

zaman zaman aşk, okul ya da iş hayatında odaklanmalarınız aşırı boyutlara varabilir, fazla uğraşıp birşeyleri elde edemeyebilirsiniz ama hiçbir şey aynı devam etmez. çözüm bulan insan olmaya çalışın, beyninizi analitik yönde programlayın ki zor zamanlardan çabuk kurtulabilesiniz. strese çok fazla maruz kalmamak açısından.

ve en önemlisi, ne kadar gelişmiş, modern, bilgili, insan haklarına duyarlı vs. olduğunuzu iddia etseniz de kibirli olmayın, sizden "aşağı" seviyede gördüklerinizden ders alabileceğinizi unutmayın, millete "kabul günü teyzesi" gibi yargılayıcı, alaycı, "ne ala laf koydum"cu, kurum kurum kurumlanan tavırlarla yaklaşmayın. bu son madde önemlidir zira kadınları en yaşlı gösteren şey zihniyetinin sığlığı, huysuzluk ve kibirdir.
(0)
9128 #5  #9128
kıyafetlerinizin ve makyajınızın rengine çok dikkat edin. koyu renk tonlarda yapılmış, özellikle kahve gibi tonları içeren makyajlarla kadınlar olduğundan on yaş büyük gözükebiliyor.
(0)
9136 #6  #9136
alkol, sigara, gece hayatı, kızarmış yiyecekler ve fast food'dan uzak durun. atın ölümü arpadan olsun diyorsanız sizin bileceğiniz iş tabii.
(0)
58529 #7  #58529
güneş kreminizi yaz kış sürün ; bol bol gezin , az stres yapın , bol bol gülün ; yediklerinize dikkat edin ; bitkilerle azcık haşır neşir olun . sağlıklı beslenme önemlidir , bir de bol bol su için ...
(0)
74216 #8  #74216
gülümsesinler, gülsünler, hatta kahkaha atsınlar. ağlamasınlar, metin olsunlar. ağlamak hiçbir kadına yakışmıyor ve çirkin görünüyorlar. sonra bir araba gereksiz şarkı yazılıyor kadın gözyaşıyla ilgili. bir kadının içi ağlar bir kere. gerisi timsah gözyaşı.
(0)

Tümünü Göster [8]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: