güzel kadın

güzel kadın

Tümünü Göster [4]

59220 #1  #59220
cins miyim neyim bilmem ama herkesin güzellik algısına hitap eden kadınlar bana güzel gelmiyor. çünkü kadın ya da erkek olsun güzel/yakışıklı olma kavramı ben de genel olarak ondan aldığım enerji ile örtüşüyor.

kadın olarak istediği kadar uygun ölçülere hitap etsin, elbiseyi güzel taşısın, makyajıyla büyülesin... lakin ben çok duyarsız kalıyorum. her zaman için söylediğim ve hissettiğim bir iki nokta varsa ki ; kadının yüzünü biçimlendirip aydınlatan gülüşüdür. bunun yanında samimiyet ifadesi de yanaklarına işlendiyse o kadının güzel olmamasını gerektirecek bir şey görmüyorum. hani deriz ya hep kalbi yüzüne nakşedilmiş sanki ay gibi parlıyor diye... işte sanırım bütüne bakıp ele almak benim ki. son dönem tarz yarışmalarında ki kenarda şekilden şekile girip ayrı bir tarz oluşturan jüri kıvamında ayar veremiyorum her gördüğüm kadına.. bu da benim tarzım olsa gerek..
(0)
59237 #2  #59237
bir erkek için güzel kadın hayatına henüz yeni aldığı kadındır. bir sonraki hafta hayatına girecek daha da yeni olan kadın, kendisinden bir önceki kadından daha da güzel olacak kadındır. belki de öbür haftadaki.........
(0)
62730 #3  #62730
güzellik bakanın gözünde, sevenin ise kalbinde derler.

güzel kadın benim için harika bir gülüşe sahip olan kadındır. içim açılmalıdır o gülüşü gördüğümde. kimi için fiziği dört dörtlük olan kadındır. kimi için kısa, kimi için uzun kimi için makyajlı, kimi içinse kilolu kadındır güzel kadın. güzellik sadece gözle görülen fiziki özelliklere göre mi olmalıdır yoksa bazı eksiklikler o insandaki gözle görülmeyen başka nitelikleriyle mi birleştirilmelidir ? kadının güzelliğini tanımlayıcı bir çok unsuru olmalıdır bence ve bu unsurlar aranmalıdır. bir film seçerken bile 20 dakika ayırabilen bizler sanırım bu konuda daha derin düşünmeliyiz. oldukça göreceli, değişkenleri olan bir konudur.
(0)
78127 #4  #78127
asya'da beyaz tenli minyon sevimli görünenler, rusya'da rivayete göre esmerler, türkiye'de bilemiyorum
(0)

Tümünü Göster [4]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: