Hz. Muhammed Tayyip Erdoğan'a Oy Verenlerle Gurur Duyardı

hz. muhammed tayyip erdoğan'a oy verenlerle gurur duyardı

Tümünü Göster [6]

34806 #2  #34806
hz. muhammedi tanimayanlarin soyledigi cahilligin dibine vuran cumledir zira efendimiz
yalan soyleyen.musluman olmaz diyor yalansiz politika olmaz, kul hakkina seviyesiz ve asagilayyici uslubuna gormiyorum bile
(0)
34812 #3  #34812
bir profesörün beyanı. "eğer peygamber efendimiz gelip bu sahneyi görseydi, hepimizle gurur duyardı" demiş. görüyorum ve arttırıyorum. eğer peygamber efendimiz gelip bu sahneyi görseydi elçisi olduğu dinin nelere alet olduğunu, kendi isminin kimlerin diline dolandığını farkedip üzülür ve gereğini yapardı.

yahu bu işlere bir dur denmezse yarın bir gün adamın biri umumi kenef açacak ve açılışta da "allah rızası, peygamber aşkı için .ıçalım ey ümmeti muhammed" diyecek ve millet de alkışlayacak. çok korkuyorum sözlük, olacak bunlar.
(0)
48293 #4  #48293
referansım allah'tır diyebilecek kadar saçmalayabilecek (bkz: ebuzer aydın) zihniyetin ağzından çıkmasına alıştığımız tarzda bir ifade. hadi bunlar çok akıllı da, bu tarz laflara itibar eden insanın salaklık boyutuna hayret ediyorum asıl ben. hadi tamam bi kitaba inanıyosun bi peygambere inanıyorsun, inandığın dinde şirk koşmak diye ağır bir günah var, allah adına peygamber adına birşeyler söyleyenlere inanmadan önce otur bir düşün...
(0)
62919 #6  #62919
insanın götünden şeyhler, peygamberler, mübarekler uydurma durumu. inanmak yada inanmamak başka bir şey ama cahillik kesinlikle başka bir şey. hele hele bun en büyük günahın şirk koşmak, emsal tutmak, kul hakkı yemek olduğunu bilen eşşekler yapıyorsa o zaman ayrı bir mide bulandırıcı oluyor.

insanın kendi elleriyle dinini ve inancını batırması, yerle yeksan etmesi durumu.
(0)

Tümünü Göster [6]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: