idefix

idefix

Tümünü Göster [5]

21600 #1  #21600
geçen seneye kadar kullandığım kitap alışveriş sitesi. ne zaman ki stoklarında bulunduğunu iddia ettikleri kitaplardan oluşan üst üste iki farklı siparişimi 15 gün gecikmeyle gönderdiler o gün kendilerini kullanmayı bıraktım, daha kaliteli hizmet veren muadilleri mevcuttur.
(0)
21617 #2  #21617
bu akşam kara incal'i almayı düşündüğüm site. kaliteli gözüküyor.
(0)
44509 #4  #44509
afedersiniz çok siktiri boktan bir site. satın almak için devam et'e bastıktan sonra yaklaşık 2-3 saat beklemeniz gerekiyor. bu sabır seviyesine sahipseniz gayet iyi bir alışveriş sitesi. her seferinde sinir krizleri geçirsem bile kuzu kuzu gelir buradan alışverişimi yaparım nasıl bir malsam. gidin şu sitenin altyapısını mı değiştiriyorsunuz ne bok yiyorsanız yiyin düzeltin şunu amk bu ne yıllardır böyle kitapyurdu'nun sitesine bok atarlar bir de.
(0)
45920 #5  #45920
o kadar arkasından atıp tuttuğum halde sanal fuarından dolayı kitaplarda yaptığı indirimlerin cazibesine kapılıp bir sipariş daha verdiğim siktiğimin sitesi. 8 aralıkta verdiğim siparişten hala bir haber yok. 4 gün oldu ne kargoya verildi ne bir haber ne bir mail. tüm sözlük camiasından özür diliyorum ama idefix ananı sikiyim ananı. yalvarırım şuradan bir bok almayın batsın iflas etsin evsiz kalsın orospu çocukları.
(0)

Tümünü Göster [5]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: