illidan stormrage

illidan stormrage

Tümünü Göster [1]

80508 #1  #80508
amber rengi gözlerle doğan ve demon hunterların ilki olan illidan; ikiz kardeşi malfurion stormrage ve tyrande whisperwind ile beraber cenarius tarafından yetiştirilmiştir. warcraft dünyasının en babayiğit adamlarından biri olmasına rağmen "betrayer" (ihanet eden) unvanını almıştır; halbuki tüm seçimlerini burning legionı yok etmek adına yapan, azerothun varlığı için tüm varlığıyla savasan yüce gönüllü büyük bir adamdır.

taa ilk gençlik yıllarından itibaren tyrande'yi büyük bir aşk ile sevmesine rağmen , bu hanım kızımız ne yazıkki illidan'ın ikizi olan malfurion'a aşıktır. belki de bu sebebten illidan tüm sevgisini yaşadığı dünyanın kurtuluşu için mücadeleye vermiştir.

inanılmaz bir büyü kabiliyeti vardır. lich kingi dahi öldürebilecek güctedir. hatta lich king'i öldürmek üzereyken -ki son anda malfurion'ın araya girmesi yaptığı büyüyü yarıda kesmesine sebebiyet vermiştir- lich king'i baya zayıf düşürmüş ve bu esneda sylvanas windrunner ve bazı undeadler de kendi özgür iradesine kavuşmuşlardır.

illidan öyle lich kingi falan bile adamdan saymaz; onun ezeli düşmanı burning legion'ı yaratan sargeras adındaki titandir; diğerlerinin basit birer piyon olduğunu bilir.
(0)

Tümünü Göster [1]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: