ışid'e katılıp kafa kesen ekşi sözlük yazarı

ışid'e katılıp kafa kesen ekşi sözlük yazarı

Tümünü Göster [6]

37244 #2  #37244
kimseye zarar vermeye fırsat bulamadan tez zamanda bağıra bağıra, acı çeke çeke, bağırsakları döküle döküle ölmesini istediğim mücahit ekşi sözlük yazarı. yok öyle acısız ölüm.

entry'lerine bakınca hatırladım bu herif ekşi sözlük'te piyasa ilk çıktığı zamanlarda anında troll listeme almıştım zira entry'leri el nusra basın bültenleri gibiydi.
(0)
37276 #3  #37276
ışid'e katılmadan önce aylarca ekşide ışid propagandası yapmış kendileri. ekşi, para hırsıyla böyle tiplerin doluştuğu bir yer haline geldi, sedat'ın umurunda değil tabii.
(0)
37348 #4  #37348
girilen üç entry'ye verilen birer eksi alter sözlükte de ışid sempatizanı bir kişinin varlığını göstermekte. sözlüğün reisi ben olsaydım bu şahsı sözlükten atardım.
(0)
37398 #6  #37398
kalemin kılıçtan keskin olduğunu unutmuş, aklını ve izânını yitirmiş, insan öldürerek islâma hizmet ettiğini sanan, modern dünyanın dayattığı düzeni yanlış argümanlarla reddeden, tarih bilgisi sıfır olduğu için geleceğe dair öngörüsü olmayan, kaosun hâkim olduğu bir düzen kurmaya çalışanlara hizmet eden insanlardan sadece bir tanesi.
(0)

Tümünü Göster [6]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: