ışid kobani'ye girdi, türkiye karıştı

ışid kobani'ye girdi, türkiye karıştı

Tümünü Göster [3]

41511 #1  #41511
bir haber başlığı.

acıyorum bu yaratıklara, destek olmak için ellerine taş, molotof alırlar ve savaşla alakası olmayan kişilere/kurumlara bulaşırlar. ellerinden sadece bu geliyor bunların sanırım. o kadar çok destekçiysen git ypg saflarına katıl, ışid'e karşı yap aynısı. o molotofu kaç parça halinde monte ediyorlar sana dememe gerek yok değil mi?

sizin şerefiniz bu kadar, yemek yediğiniz kaba pislersiniz anca başka hiç bir şeye yaramazsınız.

haber linki
(0)41554 #2  #41554
isid-kobani-ye-girdi-turkiye-karisti 54343dcff36c8.jpg
ayn el-arap'taki ışid saldırılarının hıncını türkiye'deki cansız varlıklardan çıkaran bir takım hevalleri/davarları göstermiştir. tarih bunları bir bir yazıyor ben de alter sözlük'e yazıyorum. illaki 15 sene sonra bunları okuyan insanlar olacaktır.

https://twitter.com/myurdak...
(0)41566 #3  #41566
amacın üzüm yemek değil bağcı dövmek olduğu protestoların başlangıcı olmuş olaylar bütünü. ve şöyle birazcık düşününce bana şu soruları sordurmaktadır.

30 yıldır türk ordusuna ve sivillerine terörist saldırıda bulunan özgürlük harekatı ordusu diye böbürlendikleri pekeke ordusu gitsin savunsun ışid'e karşı şehirlerini. bunun türkiye ile ne alakası var? türkiye'den ne beklemektedir pkk? sözde barış sürecinin devamı için türkiye'nin dışındaki bir şehirde olan çatışmalara ne gibi bir müdahale yapmasını beklemekte bu pekeke'liler? 30 yıldır baş kaldırdıkları, ekonomik olarak sömürdükleri, binlerce ocağına ateş düşürdükleri ülkeden hangi yüzle kendilerine yardım etmelerini beklemektedirler? bugüne kadar silahla besleyenlerin desteğini alıp girsinler kobani'ye madem? yooook buna göt yemez tabiki, gelir türkiye'de kamu malına zarar verip, vergisini dahi ödemeyip hizmetini aldığı sağlık organlarını ve özel sektöre ait atmleri ofisleri araçları kundaklayarak kobani'yi kurtarmak daha basit bir çözümdür.

ayrıca gezi'de destan yazan kahraman polisimiz şu anda neredeyse olağan üstü hal ilan edilecek doğu şehirlerinde ne yapmaktadırlar? gezi parkını kapatmak için diğer şehirlerden nakledilen binlerce polis nerededir? elinde limon var diye gözaltı otobüsüne alıp tekmeledikleri adama karşı gösterdikleri kahramanlığı neden çıkıp tekrar göstermiyolar? "sizin yüzünüzden 3 gündür evimize gidemiyoruz lan o.ç ler neyin davasını veriyosunuz?" diye sorgulayan polis ve sokaklarda polis tarafından öldürülen gözü çıkarılan insanları "ama otobüs yaktılar yeaa?" diyerek suçlayan, hakkettiler diyen kamu malının 1 numaralı savunucusu akepe şakşakçıları bu kadar yakma yıkma olayına neden seslerini çıkarmıyorlar?
(0)Tümünü Göster [3]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: