isviçre'de türkleri linç eden pkk'lıların arabayla ezilmesi

isviçre'de türkleri linç eden pkk'lıların arabayla ezilmesi

Tümünü Göster [9]

55163 #1  #55163
olay isviçre'nin bern şehrinde gerçekleşiyor...

bir gurup pkk yandaşı, içinde türklerin olduğu bir aracı köşeye sıkıştırmış, camlarını kırıp içindekileri linç etmeye çalışıyor. o esnada ise bir başka araba (sürücüsünün türk olduğu iddia ediliyor) kalabalığın içine dalıyor ve diğer aracın içindekileri linç olmaktan kurtarıyor.

olay esnasında iki pkk yandaşının ezilerek öldüğü iddia ediliyor.

bu durum hiç iyi değil, pkk, türk-kürt çatışması çıkarmaya çalışıyor ve bunu avrupaya da taşımaya başladılar.

edit: videonun uzun versiyonu aşağıdadır...

http://www.liveleak.com/vie...
(0)
55177 #2  #55177
çok ilginç bir olay. yalnız liveleak videosunda bir yorum var, türküm ama kahkaha attırdı, çay boğazıma kaçtı,

"
ı knew this turk guy, who married a kurd.
they had 4 turds.

"
http://www.liveleak.com/vie...
(2)
55197 #3  #55197
bunun türklükle ilgisi vardır ancak kürtlükle hiç bir ilgisi yoktur. kürt halkı gittiği yolda eleştirilir, kızılır, kardeştir, bağırılır ama bunlar kürt halkı tarafından da sahiplenilmeyecek insan sınıfına koyulması dahi bir çelişki olan parazitlerdir. zihinsel orgazm yaşadığım görüntülerdir. bu her kalabalık olduğunda insan öldürmeye çalışan, iğrenç gruptan geberen ve eksilen her yaratık dünya için bir artıdır. utanmadan, sıkılmadan, birazcık yüzü kızarmadan şu videoyu izleyip ''ama onlar da insan'' diyen de o vahşi yaratıklardan farksızdır. alenen görülüyor her şey, açık açık kobane olaylarında yaptıkları gibi insan öldürmeye çalışıyorlar, bunu yapmaya çalışırken de helal olsun, o sürücüye ki türk olup olmamasının hiç bir önemi yok büyük bir zombie grubunun parçalamaya çalıştığı insanları kurtarmak için katil olmak, belki yıllarını hapiste geçirmek pahasına (orası türkiye değil, aleyhine en ufak bir şey varsa hayatı karardı o adamın) bu eylemi gerçekleştiriyor. hiç bir şekilde en ufak bir üzüntü duymadım, aksine elimde bir makinalı olsa ve oraya ışınlansam onların hepsini zevkle tarar ve insanlığa hizmet ettiğim için çok büyük bir mutluluk içinde olurdum. bu tip iğrenç yaratıklar her ülkede, defalarca aynı tip şeyleri yaptılar, zaten o ülkeler dolaylı sahipleri olduğu için hiç bir şekilde insanlarımız korunmadı, defalarca linç tehlikesi geçirdiler. bir insan ölüm haberine sevinir mi? ne bir hayvan ne insan ne de bitki kategorisine koyulacak şu iğrenç mahlukatlar için evet.
(0)
55200 #4  #55200
kürtlerin her türlü mağdur ve haklı çıkacağı eylemdir.

yazık yani. o kadar üstlerinden geç fazla zaiyat vermesinler. boşa gitmiş. en az 20 ölü lazımdı.
(0)
55794 #5  #55794
olayın yeni görüntüleri ortaya çıkmıştır...

bu kanı bozuk soysuz piçler nasıl da barbarca, kadın erkek dinlemeden yerdeki insanları bile linç ediyorlar, izleyin ve görün.

https://vid.me/yfyQ

https://www.facebook.com/14...

bir de şerefsizler bu olaydan kendilerine mağduriyet çıkarmaya çalışıyorlardı.
(0)
55803 #6  #55803
nihayet ezip geçtiği piç kurularını yakın açıdan gösteren görüntülerin geldiği eylemdir.

10 kere falan izledim kesmedi. başka açı yok mu daha net gösteren? kemik sesleri falan fazla gelmiyor bunda?
(0)
55824 #7  #55824
anladığım kadarıyla isviçre'de türkler şehitler için toplanıyor, bir yürüyüş yapıyor, yürüyüş sonrası tenha bir yerde arabalarına falan binecekken ya da araba ile oradan geçerken isviçreli pkk'lı kürtler tarafından kıstırılıp linç edilmeye başlanıyorlar. bu durumun farkına varan bir türk de araç ile çarpmak suretiyle sıkışan araçtakileri kurtarmaya çalışıyor son hız ile pkk'lı kürtlere çarpıp kaçıyor. ablukadan kurtulan diğer araç da kaçıyor ancak içinde bir kızın da olduğu bir kaç türk orada linç ediliyor. kıza bile var güçleri ile vuruyorlar.

böyle videolar izleyen bir türkün sinirlerinin gerilmemesi mümkün değil. ve ben de sonuna kadar sinirlenmiş durumdayım. bunu kabullenemiyorum. bu pkk'lı orospu çocukları tekirdağlı musa amcanın kızı öğretmen olup doğuya atanıyor önce onu katlediyorlar. sonra oğlu mehmet, vatani görevini yapmak için doğuya askere gidiyor, öbür oğlu da polis oluyor ikisini birden katlediyorlar. musa amcanın gurbetçi yeğenleri isviçre'de bu durumu protesto etmek isterken onlara da bu zulmü reva görüyorlar. ben bu videodaki adama karşı savaşırım. ben bu adamla etnik davası üzerinden bana zarar vermek istediği için savaşırım. bu savaşın etnisite üzerinden taraflara ayrılmış bir iç savaşa ulaşıp ulaşmayacağını düşünmeden savaşırım hem de. ve ben bu ülkenin en iyi okullarında okumuş kendi halinde hayatında şiddete bulaşmamış bir vatandaşıyım. yarattığınız ruh halini, insanları soktuğunuz psikolojik hali, vaziyeti siz düşünün. kargaşa en çok size zarar verir terör savunucuları, bunu görmemek için mal olmak lazım.

açık söyleyeyim. böyle bir durum başladığı takdirde bu videodaki o kıza tekme atan orospu çocuğu gibi sikim etnik meselesini hayatının davası yapmış adamların tümü temizlenir, kalanlara da bunların arkasından ağlama izni bile verilmez. benim öngörüm ve olması gereken budur. orta doğuda barış içinde yaşamak herkese nasip olan bir durum değil. bunu bozmaya çalışanların karşısında en kötü ihtimalle 70 milyon insan var ve ben bu öngörümü bu temele dayandırıyorum.
(0)
55825 #8  #55825
hak edene hak ettiğinin verilmesidir: şiddet işte bunun için var; bazı insanlar konuşmadan, münazaradan, münakaşadan, müzakereden veya tartışmadan anlamaz. böyleleriyle konuşarak anlaşamazsınız, barış yapamazsınız. şiddetten başka bir insani etkileşim biçimini bilmeyen ve ısrarla öğrenmek istemeyen insanlara ancak şiddetle muamele edilebilir, onlara karşı savaşılabilir. bu aşağılık yaratıklar daha önce zaten barbarlıklarını türkiye'de sergilemişti.

(bkz: yasin börü)

şunu da ilave etmeliyim ki; türk linç ekiplerinin yaptıklarını, "çok çirkin" (!) bulup ardından da "pkk'nın eylemlerinden dolayı halk öfkeleniyor, pkk silah bırakana kadar bunlar olur, normal" diyerek mazur ve adeta meşru görenlerin bu olayı yorumlaması çok ironik!
(0)
68162 #9  #68162
bugün aklıma gelen video. arabayı hızla sürüp teröristleri çiğneyen kişi avrupa'da türk-"kürt" kavgasını körüklemeye çalışan bir ajan-provakatör değilse gözümde yunan'a ilk kurşunu sıkan hasan tahsin'den pek bir farkı yok demektir. linççiler o kadar orospu çocuğu ki araba onların pestilini çıkarıp geçtikten sonra bile o hengamede kaçmaya çalışan daha demin linç ettikleri çoluklu çocuklu aileyi yok etmenin derdindeler. neyse ki keser dönüp sap götlerine girdi de hepsi dümdüz oldular. aynısını türkiye'deki şehir teröristleri için tomaların yapmasını diliyorum. bir iç savaş provakasyonunda tomalar gösterileri çiğneyip geçsin de bak bakalım bir daha yağmaya ve terörizme götleri yer mi?

ya pkk'lı kardeş çok rahat linç ediyordun ne oldu?
(0)

Tümünü Göster [9]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: