izmir büyükşehir belediyesi

izmir büyükşehir belediyesi

Tümünü Göster [5]

20066 #1  #20066
metrolarındaki ekranlarından propagandasına maruz kalınca(atık su arıtma tesisleri) bir an gerçekten çalıştıklarını zannettim. gider gibi oldum. sonra konak meydanında biraz yürüdüm ve kendime geldim. burhan kuzu'nun solcular iktidara gelemediği için çalamıyor tarzı açıklaması geldi aklıma.

2019'a kadar aziz başkanla devam.
(0)
29903 #2  #29903
29 haziran itibariyle hayata geçirdikleri yeni toplu ulaşım düzeniyle tarafımca yılın en gerizekalı belediyesi ödülüne layık görülmüş çakma belediye.

toplu ulaşım düzenlemesinin detaylarına şuradan ulaşabilirsiniz: http://www.eshot.gov.tr/hab...

özetle, artık şehrin belli bölgelerine aktarma yerleri kurularak otobüs sayıları azaltılmış. örneğin eskiden buca'dan alsancak'a 70 numaralı otobüsle tek seferde gitmek mümkünken artık şirinyer aktarma merkezine giderek ordan ya izban'a ya da alsancak'a giden başka bir hatta binmek zorunda kalacağız. bu hem vakit kaybı hem de bunun hamilesi var yaşlısı var çocuklusu var hatta ve hatta sarhoşu var illa insanlara zorluk çıkartacaklar.

bir de melih gökçek'e o kadar laf söyleriz. aziz kocaoğlu on melih gücünde maşallah.

zamanın ötesinden gelen edit: o kadar itin götüne sokmuşum ama bu düzenleme en çok bana yaradı.
(0)
78754 #3  #78754
nasıl bir kafa ile çalıştıklarını anlamadığım belediye. izmir'in kilit noktalarında tramvay yapmak için yol çalışması yap, tüm trafiği kilitle, bu çalışma için en önemli yerlerdeki yollardan birini kapat, insanların işe gidişi geliş süresini iki katına çıkar, üstüne üstlük bu kadar rezilliğe sebep olan tramvayı insanlar kullanmıyor diye taksi dolmuş/ otobüsleri kaldırmayı düşün!
(2)
78845 #4  #78845
vallaha iyi çalışıyorlar. özellikle şu yeni vapurlar sağolsun.
(0)

Tümünü Göster [5]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: