kadın börek yapmasını bilmiyorsa o aile dağılır

kadın börek yapmasını bilmiyorsa o aile dağılır

Tümünü Göster [4]

51922 #1  #51922
kadin-borek-yapmasini-bilmiyorsa-o-aile-dagilir 55e457be6c94c.jpg
aile ve sosyal politikalar bakanlığı'na getirilen ayşen gürcan'ın bir açıklaması. zira kendisiyle uyumlu bir açıklama yapmış, kendisine bakılınca vizyonlu bir açıklama yapması olası değil, elbette börekten falan bahsedecekti. kendisini görünce aklınıza börek gelmiyor mu allah aşkına?

işin goygoyu bir yana bu tip açıklamalar ülkemiz muhafazakarının aileye karşı bakış açısını ortaya koyuyor. aile yükünü kadının üzerine yıkarak tek sorumluyu oymuş gibi gösteriyor bir taraftan da erkeği kayırıp daha üstün bir konuma yerleştiriyor. bir ailenin devamı kadının börek yapmasına indirgeniyor. böyle bir indirgenmenin aile ve sosyal politikalar bakanı tarafından yapılıyor olması ise sanırım ülkemize has bir durum. yani kendi konumuyla ilgili olabilecek en problemli açıklamayı yapıyor. neyse ki toplum olarak delirdiğimiz için işi espriye vurarak kendimizi eğliyoruz.
(0)52900 #2  #52900
doğru bir beyandır.

börek bizi bir arada tutan en önemli ögelerden biridir. keza içerisinde 3 beyazı bulundurur. ve 1 yufka 8 dilim ekmeğe tekabül etmektedir. ancak aile dağılmasını boşanma olarak değil, çocukların dağılması olarak yorumluyorum.

anne böreği mühim. bağzı börekler bir şekilde yapılmalıdır.

gece gece aklıma geldi yaaa. bunları söyleyen bir de kadın olacak! gerçi bu ne ki, metreslere de göz yummuyorlar mıydı?
(0)52955 #3  #52955
aile ve sosyal politikalar bakanı ayşe gürcan'ın sadece laf kalabalığı olsun diye yaptığı açıklama. millete akıl dağıtan bu tonton teyzenin ise kendi ailesini bir arada tutamamış olması sanki bir fıkranın kahramanı gibi durmasına neden oluyor. sen aile sorunlarını hamur işi ile çözmeye çalışırsan millet sana götü ile güler.
52956 #4  #52956
hamur işi ağırlıklı beslenmeye mahkum olduğumuz bir toplum olarak zeka seviyemizin protein eksikliğinden kaynaklandığını anlayamamis olan bakanın beyanı.
(0)Tümünü Göster [4]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: