kadınların beyaz atlı şövalye yerine hayvanoğlu hayvan tercihi

kadınların beyaz atlı şövalye yerine hayvanoğlu hayvan tercihi

Tümünü Göster [6]

6855 #1  #6855
game of thrones dizisi tarafından açığa çıkarılmış acı bir gerçektir. romantizm edebiyatı yapıp kendilerine gül buketleri sunacak beyaz atlı şövalye istediklerini iddia ederler ama bu yalana kendileri bile inanmazlar aslında. bakın mesela game of thrones'da jorah mormont diye bir karakter var, adam bildiğin beyaz atlı şövalye yahu.

bu şövalyelik ve romantizm abidesi adamı beğenen bir tek hatuna rastlamış değilim, yerlisi yabancısı alayı -çok afedersiniz- hayvan gibi kanırta kanırta siken, köy kasaba basıp yağmalayan, tecavüz eden, masum insanları öldüren veya köle yapan, adamlarını yağma ve tecavüz için teşvik eden barbar khal drogo'ya hasta. salyaları akıyor resmen khal drogo lafı geçtiğinde. khal drogo değil de başka bir karakteri beğenen hatuna henüz rastlamış değilim. herif cidden tiksinç, tip desen o da yok, bildiğin kas yığını barbar, kaba saba, odun herifin teki.

kadın milleti beyaz atlı şövalyeyi bulsa bile gider khal drogo gibi bir odunla aldatır.
(0)35911 #2  #35911
bir zaman önce jean grey'in scott'ı neden wolverine ile aldattığı konuşuluyordu. girls flirt with the bad guy but always marry the good guy.
(0)62870 #4  #62870
kadınlar piç erkek sever, kadınlar kaba erkek sever, kadınlar odun erkek sever...

hayır aslında hiçbiri değil. öyle bir şey olduğunu düşünmüyorum. kadınlar herşeyi dozunda ve zamanında yapabilecek bir erkeği ister. öyle kaz boku gibi akşama kadar ciddiyet kasan abiler pek rağbet görmez. hahaha hihihi koy götüne be yaaa diye sürekli party rock time modunda olan erkekleride sevmezler. bunun ayarı çok temiz ve çok düzgün yapılmalıdır. kadınlar yanındaki erkeğin dış dünyada (mekan demiyorum bak dünya, gezegen gezegen) genelde ciddi, yeri geldiğinde de ufak tebessümler edebilecek, kesinlikle cıvımayacak ve başkalarına yavşamayacak bir adam isterler. bu adam öyle olmalıdır ki kadını bulunduğu o mekanda tanıdık olsun yada olmasın ''ne kadar şanslı bir kadın'' sınıfına yerleştirmelidir. kadın erkeğiyle gurur duymak ister arkadaşlar. tercihinden dolayı çevresindekilerin kendisiyle gurur duymasını ve buna bağlı olarakda kendi kendiyle gurur duymak ister. (bkz: para çokomel eğrisi)(kadınların kendileriyle gurur duymasını gerektirecek bir çok özellikleri vardır. bahsettiğim konu ilişkiler konusu üzerinedir)

evinizde baş başa kaldığınız zamanlarda ise atış serbesttir. gülebilir şakalaşabilir oynaşabilirsiniz. kadınınıza naz hatta caz bile yapabilirsiniz. nescafe yapıp getiriyorsa şayet ''türk kahvesimi içseydik yavrum yaaaa'' diyip tekrar kahve yaptırabilirsiniz(valla bak). ama dışarıda cool bir hava sergilemek zorundasınızdır bir erkek olarak. ağırlığınız olması gereklidir. kadınlar özel hayatlarında büyük ihtimal evet piç erkek severler bunu isteyebilirler. ama sosyal hayatta onu küçük düşürecek her hangi bir hareketiniz uzun bir süre banyoda elizabeth durumunda takılmak da dahil olmak üzere yüklüce ağır faturalar ödemenize sebep olur. unutmayın rüzgar eken fırtına biçer.
(0)62914 #5  #62914
tercihlere beyaz ferrari'li erkeği eklersek, tüm kadınların tercihi değişecektir. tipi gözetmeksizin kadınların tek ciddi tercihi paradır. sizinle hoş vakit geçirip eğlenebilir, aşık olduklarını falan da söyleyebilirler ancak ekonomik anlamda gerçekten üst seviyede bir erkek çıktığında ne evlilik ne çocuk ne aşk onları durduramaz. neyseki endişelenmeyin gençler, her kadına yetecek kadar zengin olmadığından, aşk falan, eğlence falan takılın, sadece çok ciddiye almayın, sonra kancayı takar birisi size yazık olur.
(0)62954 #6  #62954
"beyaz atlı şovalye" çok fantastique (can leroy'dan ödünç aldım, bi kullanayım iade edecem) bir deyim aslında. fazla abartı içeriyor ve anti demokratik... niye? bu zamanda, kadın erkek denkliği, tamamlayıcılığı gibi kavramlarla yaşarken tutup "prens", "beyaz atlı şovalye" gibi soy sopa bağlı asilzadelikler, geçmişin monarşi yönetimlerine ait olan sıfatlara sahip adamları talep etmek, günümüz kadını için çelişkidir. krallar, şovalyeler geçmişte kaldı ve sadece ülkenin prensesleri ve diğer soylu kadınları için eş olurlardı.

sembollere fazla saplanmadan buraları geçelim... kadın erkek ilişkilerinde genelde görülen şey kimsenin tam anlamı ile "piç" ya da "beyefendi" olmadığıdır. aynen kadınların tam anlamıyla "cici kız" ya da "fahişe" olmayacağı gibi. ilişkisine göre bir erkek kadınlara pek ala çok piç davranışlarda bulunabildiği gibi, kör kütük aşık olduğu kadına beyefendi olabilir. o kadın da başka erkeklere fazlasıyla fahişe gibi görünür ya da davranır ama aşık olduğu adama cici kız tavırları gösterebilir. insanlar genelde böyle davranıyor, çoğu bilinçsizce tabii... ama ortada "artık durulayım evimin erkeği olayım" ya da "şu adamı kendime bağlayayım" gibi hesap kitap içeren düşünceler varsa, kişiliğin bu yönleri "rol" olarak ortaya konuyor maalesef.

bu arada, erkek ve kadınlar için kullanılan bu türden sıfatlar, herkesin kafasında farklı farklı yer etmiştir. eğer bağlanma olmaksızın hoşça vakit geçiren ve cinsel enerjisini de yüksek yoğunlukta kullanan insanlarsa ve dürüstlerse asla kafalarda negatif anlam uyandırmaması gerekir. ama hem karşısındakini kandıran, duygusal ya da maddi yönden sömüren, aldatan, sözlü ve fiziksel saldırılarda bulunan kişiler için kullanılıyorsa pek tabiidir ki negatif olacaklardır.
(0)Tümünü Göster [6]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: