kahvaltı

kahvaltı

Tümünü Göster [4]

30189 #1  #30189
insanımızın "kahvaltı en önemli öğündür, atlanmamalı" sözünü yarım ekmek, 300 gram reçel/bal/kaymak, çeşit çeşit 10 kibrit kutusu büyüklüğünde peynir, sucuklu yumurta ve nutella olarak algılaması sebebi ile birçoğuna yararından çok zararı olan öğün.

özellikle işgünlerinde ağır kahvaltıdan kaçınılmalı. hem verimi düşürür hem de fiziksel aktivite gerektiren bir iş değilse kilo yapar.
(0)30192 #2  #30192
sadece simit-çay veya poğaca-çay şeklinde yapıldığı söylenemeyecek öğün.
(0)50341 #3  #50341
kilo vermek isteyenler için hiç de önemli bir öğün değilmiş. hatta yapmasalar daha iyi olumuş. mantık şu, sabah kalkınca insülin hormonu düşük seviyede oluyor, insülin düşükken yağ yakma oranı çok daha fazlaymış. yani sabah kahvaltı yapmadan yapılan spor, yağ yakmada en etkili yöntemlerden biriymiş. yıllardır süregelen kahvaltı çok önemli geyiği de burada son bulmuş oldu.
(0)58131 #4  #58131
çoğu insanın " geçiştirdiği " , günün belki de en önemli öğünü . uzmanların ısrarla " atlanmamalı " dediği , zenginliği tamamen sizin zevkinize kalmış yemek alışkanlığı . kimileri için akla bile gelen türden değil , kimileri için simit ve çaydan ibaret .

günün her hangi bir öğünün atlayabilirim belki ama kahvaltı asla diyecek kadar önemli benim için . sabah çok ama çok erken kalkıp güne başlayan biri olarak alışkanlık haline getirilmesiyle doğru orantılı olduğunu düşünüyorum kahvaltı sevgisinin . belki hayattaki düzen takıntısıyla da bir ilişkisi vardır kim bilir ..
(0)Tümünü Göster [4]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: