kazanacağımız seçimi niye boykot edelim

kazanacağımız seçimi niye boykot edelim

Tümünü Göster [1]

81307 #1  #81307
cumhuriyet halk partisi lideri kemal kılıçdaroğlu'nun 2019 cumhurbaşkanlığı seçimi boykot edilsin diyen bir kesim chp'li ile atatürkçülere, solculara sorduğu ilginç soru. kılıçdaroğlu, “kazanacağımız seçimleri neden boykot edelim? biz seçimleri kazanacağız. bu yasa kaybettiklerini gösteriyor" diye yanıt verdi. chp lideri, hem milletvekili hem de cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ittifaka açık olduklarını da söyledi.

https://www.gazeteduvar.com...

13 mart 2018 mühürsüz oyların yasalaşması ve chp milletvekilli özgür özel'in 13 mart 2018 chp'nin türkiye'yi yardıma çağırması mevzuatlarından sonra hayal ürünü bir kılıçdar açıklamasıdır aynı zamanda.

yahu adamlar işi bitirmiş sen hala ''kazanacağız'' diyorsun. hepsini kaybettin, başkanlık yaptığın chp döneminde kazandığın tek seçimler chp'nin fantastik kurultay delegesi yapısı sayesindedir. yoksa onları da her türlü kaybederdin. chp ile alakası olmayan saçma sapan ekmeleddin ihsanoğlu'nu aday gösterdin, koskoca chp sayende alay konusu oldu ve gene kaybettin, neye güveniyorsun da bu açıklamayı yapıyorsun derler adama. basiretsiz adam. önce bir cumhurbaşkanı adayını belirleyin. parti içerisinde boykot isteyenleri bile faşist şekilde susturan sensin. mustafa kemal atatürk'ün partisini ne hale getirdin, yazık.
(0)Tümünü Göster [1]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: