kokpitte seyahat etmek

kokpitte seyahat etmek

Tümünü Göster [1]

1629 #1  #1629
söz konusu kokpit antonov an 225 kokpiti ise mobil saunada seyahat şekline dönüşen tecrübedir. mevsim yazsa bol bol ter atar zararlı toksinlerden kurtulursunuz.

eğer öğrenci pilot olarak yanınızda hocayla seyahat ediyorsanız, hava güzelse, hoca da kafa biriyse tadından yenmez. ama hata yaptığınızda hocanın ceberrut bakışları ve özellikle de kule kontrollü ama fazla trafiği olmayan ufak bir havaalanında inişi yüzünüze gözünüze bulaştırdığınızda kuledekilere rezil rüsva olup karizmayı fena halde çizdirdirmek gibi faktörler yüzünden işkenceye dönüşür. base ya da final ayağına dönerken bir daha flap indirmeyi unutursam, bir daha rpm ayarını kaçırırsam, bir daha wind correctionda sıçarsam.... diye başlayan, orclar ziksin diye biten yeminler falan edersiniz. o rezil olduğunuz havaalanında güzel bir crosswind inişi yapıp karizmayı kurtardığınızda mutlu olursunuz. güzel hamleler ve akıllıca hareketler yapıp takdir gördüğünüzde süperdir, sıçıp batırdığınızda, hele de inişi bok ettiğinizde, üstüne bir de hocadan ayar yediğinizde ölümden beterdir.

eğer psikopat bir pilotun arkadaşı olarak cessna, piper arrow ya da grumman türünden pervaneli uçaklardan tekinin kokpitinde uçuyorsanız yandığınızın resmidir. adi pilot durduk yerde aleti stall ederek, dik açılı manevralar ve ürkütücü hareketler yaparak yüreğinizi ya da midenizi ağzınıza getirebilir.
(0)

Tümünü Göster [1]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: