son 30 günün başlıkları

0
4 başlık / 4 entry
bakireliği önemsemeyen erkek

bakireliği önemsemeyen erkek

10215 #1  #10215
bizzat mensubu olduğum gruptur. kimin ne bok yediği beni ilgilendirmediği gibi, herhangi birisini de ilgilendirmez. bir de ülkemizin salak erkekleri vardır. pek acırım kendilerine. evlendiği gün iki damla kan görünce kendisini mutlu hisseder, çok yazık... sonra aklına bir soru gelir, bu kız böyle oral seks yapmayı nereden öğrendi ? oha tekniğe bak! gibisinden. ne yazıktır ki seks yapmanın başka yolları da vardır ve bunun önünü alamazsınız. gerçekten de öyle göte böyle yarak diye bir durum söz konusu. bakire kız mı istiyorsun ? buyur orda al evlen, ama aklında olsun, en az otuz kere benimkini ağzına almıştı. güle güle kullan.
(0)
10216 #2  #10216
sen her boku ye,yakışır,erkektir,yapar ama evlenmeye gelince ben bakire isterim diye bir yerlerini yırt...
bekaret insanın benliğinde olacak ufacık zarda değil.
zarı 10 kere tamir edersin ama zihniyet dikiş tutmaz.
(0)
10221 #3  #10221
kadına dayatılan ama erkekte serbest bırakılan, iki yüzlü ahlak kurallarını "maalesef" içselleştirmiş, ataerkillikte kraldan fazla kralcı kadınlara dert olmuş erkektir.

hak, adalet, doğa kanunu, insanlık bilen erkeklerdir. alnından öpülesidirler...

kimseyi şuradan şuraya gitmeye zorlayamazsınız. eğer illa ki gidilecekse "şu yasaklansın, bu yasaklansın" diye bas bas bağıran, insanları elleriyle olmasa da söylemleriyle boğanlar gitmelidir.

(0)
10230 #4  #10230
don't feed the troll...
(0)
10234 #5  #10234
sanılanın aksine en büyük argümanı "oral yapmıştır" olmayan erkektir. başka argümanları da vardır, anal yapmıştır, handjob yapmıştır, italyan yapmıştır... zaten mevzu da bu değildir. esas mevzu bunun kimseyi ilgilendirmiyor olması ve evleneceğin insanın gerçekten bakire olup olmadığından aslında emin olamayacağındır.

bilal'e anlatır gibi anlatmak zorunda kalacağım ama sabredin iq su yüksek okurlar. zaten bunu önemseyen bir erkeğin yüksek ihtimalle pek tecrübesi yoktur, yattığı kızın gerçekten bakire olup olmadığını zaten çakamayacaktır. en basitinden bir kadın hastayken bile kendini bakireyim diye iteleyebilir. biraz çatısı darsa bunu yemeyecek erkek zaten azdır. tecrübeli arkadaşları ayrı tutar, saygılarımı sunarım. öte yandan başından geçen ilişki uzun sürmediyse sadece bir kaç kez birliktelik yaşadıysa ya da birlikteliğin üzerinden fazla zaman geçmediyse diktirebilir. al sana bir bakire daha! evlendiğim güne hasta olmasını nasıl denk getiricek diyen tek basamaklı iq sahibi arkadaşı duyar gibiyim. hemen ona da cevap vereyim, ertesi gün haplarının nasıl çalıştığını inceleyin. bu örnekleri daha satırlarca çoğaltırım, ama konumuz bu değil.

gelelim esas noktaya, bilal'e anlatır gibi anlatmaya devam edeyim, biraz cahilim ya, seviye yükselmesin. önemli olan bedenin bekareti değildir. bedeni bakire olan kadın kolay bulunur. olmasa bile olduğuna inandırılır. bir insanın içinde neler döndüğünü asla bilemezsiniz. önemli olan nokta kişinin ruhen nasıl birisi olduğudur. ne yazık ki orospuluğa giden yol sadece vajinadan geçmez. böyle şeylere takmamak lazımdır.
(0)
10559 #6  #10559
acilen önemsemesi gereken erkektir. o kız niye o kadar zaman sevişmedi ha sorarım size?
(0)
37888 #7  #37888
(bkz:her bekaret mevzusu geçtiğinde ikinci el eşya diyen tip)
(bkz: her seferinde bekaret cerebral cortexte ya da ruhtadır demekten usanmayan tip )
(bkz: bekarete romantik anlam yükleyen tip )
(bkz: erkekler de bakir olsun o zaman diyen tip)
(bkz: zar diktirme yapay zar örneklerine giden tip)
(bkz: mevzu kanda değil ilk olanın unutulmamasında diyen tip )
(bkz: her seferinde mevzuyu türk kızının kurnazlığına yalancılığına bağlayan tip)
(bkz: bekaret konusu her açıldığında anal oral diyen tip)

sonuç olarak :(
bkz: her sözlükte bekaret mevzusunun en az beş bin kez konuşulması)
(bkz: size ne lan milletin neresinden seviştiğinden)
(bkz: kadınları savunayım derken yine mizojini yapmak)
(bkz: midesi kaldırmayıp yarıda çıkmak)

asıl mevzuya gelirsek demem o ki acaba her sözlüğe bir troll illa ki lazım mıdır? tüm vasatlıkları ve üretimsel kısırlığıyla, orijinal olmaktan fersah fersah uzak bir troll ne halta yarar?
(0)
50984 #8  #50984
zaman, değer ve kıstasları değiştirir. dünyanın ekonomik ve sosyal düzeni bu şekilde ilerlediği müddetçe bakireliğin önemi azalacaktır ancak insanın yerleşik yaşama geçişinden günümüze kadar gelen süreçte bakireliğin önemsenmesi bir zorunluluktu. şimdiden sonra değişebilir. bu arada davul bile dengi dengine diye bir söz var. yani evleneceği kişinin bakireliğini veya bakirliğini önemseyen her bireyin kendisinin aslında birer seks makinesi olduğu düşünülmemeli . çünkü sevişebilmiş insan ve sevişememiş/sevişmemiş insan birlikteliği içinde yıkıcı çatışmalara yol açan bazı ciddi kişilik ve algı farkları olabilir.
(0)

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: