liberal gençlik kulübü

liberal gençlik kulübü

Tümünü Göster [1]

65828 #1  #65828
liberal-genclik-kulubu 5664b01a6074f.jpg
liberal demokrat parti'nin gençlik kolları gibi olan ama ldp'nin gençlik ve kadın kolları gibi teşkilatları prensip olarak olmadığı için gençlik kolları olmayan yeni kurulan bir dernek. kabaca mhp'nin ülkü ocakları gibi bir şey. kuruluş amaçlarını ve misyonlarını şu şekilde tanıtmışlar:

--- alıntı ---

1– mavi mikrofon

sosyal eğilimli proje. illerde gerekli çoğunluklar sağlandığında halka mikrofon uzatıp ldp ve liberalizm konusunda nabız yoklamak.

2- makale

özgürce kendi fikirlerinizi ifade edebileceğiniz (ifade özgürlüğü) yazar kadrosunu oluşturmak. amaç her daim bir adım ilerisi. birbirimizin açıklamalarından kendimize katacağımız çok şey olabilir.

3- parti okulu

partimizdeki ve liberalizm konusunda bizlere ve hitap ettiğimiz kesimler dahilinde görüşümüzü daha iyi tanıtabilmek için destek alarak bir çok ilde kulüp olarak yazar ve moderatörler ile sempozyumlar düzenlemek.

4- yazılı medya

büyüyerek çoğalacak olan ligek için destekçiler ile kaynak oluşturarak 8-10 sayfalık ligek gazetesi oluşturmak. en iyi makale ve röportajları buradaki köşelerde ödüllendirmek, partinin çalışmalarını görsel olarak (şişli belediyesi anneler günü çalışması. izmir 10 kasım afiş çalışması vs.) yayınlamak.

5- reklam

seçkin şirketlerden oluşumumuza maddiyat ve tiraj kazandırmak amaçlı reklam almak. gazete ve web sayfamızda renkli görüntüler oluşturmak

6- farkındalık

yerel olarak engelli vatandaşlarımıza daha rahat yaşam sağlamak adına, kültür ve eğitim konusunda ilerleyici hedefler üreterek afiş, broşür, video ve görsel çalışmaları yapmak.

--- alıntı ---

kaynak: http://www.ligek.com/misyon...

facebook: https://www.facebook.com/li...
twitter: https://twitter.com/genclib...
(0)Tümünü Göster [1]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: