londra'daki evsizlere karşı metal çivi uygulaması

londra'daki evsizlere karşı metal çivi uygulaması

Tümünü Göster [4]

26345 #1  #26345
londra'da evsizlerin lüks semtlerin etrafında yatmalarını engellemek için çeşitli yerlere metal çivilerin konulduğu uygulamadır. pek çok insan hakları eylemcisi ve londralı bu duruma tepki göstermiş. ben açıkçası ingiltere gibi yerlerde nasıl hala evsizlerin var olduğunu anlamıyorum. biz kendi kültürümüzü ve devletimizi küçümsüyoruz ancak türkiye'deki bütün belediyeler evsizler için ücretsiz barınma hizmeti vermekle birlikte onlara iş bile sağlıyor. sen büyük britanya krallığı'nın mirasçısısın, birleşik krallıksın, sokaklarındaki evsizlerin işini halledemediğin gibi bir de vahşi hayvanlarmışçasına metal çivi koyuyorsun öyle mi?

http://www.dha.com.tr/londr...
(0)26358 #2  #26358
bulgar ve slovak çingenelerine ayda 2000 sterlin vermek, ülkelerine akın akın mülteci doldurup bunlara beleş ev ve welfare çekleri vererek beslemek yerine kendi fakir ve evsiz insanlarına öncelik vermeyi akıl edemeyen ingiliz hükümetinin eninde sonunda elinde patlayacağı belliydi.
şaşırtmayan bir haberdir.
(0)26416 #3  #26416
güzel uygulama. devlet kadın ana gibi tek tek bu uyuşuk homlısların başına geçip "gah yavrım yerine yat" diyemez, devletin işi gücü var ama işte böyle dayar çiviyi.
(0)Tümünü Göster [4]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: