makyaj blogları

makyaj blogları

Tümünü Göster [3]

11656 #1  #11656
finlandiya'dan ödül kazanmış iki örnek (http://girlwithoutapearlear...)
(http://www.tyttoilmanhelmik...)

bu blogu yapanlar sıradan birer vatandaş. hatunlar bizim kezbanlar gibi yüzünü gizleyip basın bülteni fotoları ya da sırf göz-dudak fotoları kullanmıyor, makyajı uyguladıktan sonra bütün yüzünü gösteriyor. hatta makyajdan önce ve sonra olmak üzere yüz fotoğraflarını da koyuyorlar arada.

kullandıkları makyaj malzemelerinin detay fotolarını evde kendileri çekiyorlar, firmaların dağıttığı resimleri kullanmıyorlar. firma bültenlerinden copy paste yapmak yerine uzun uzun kendi yorumlarını yazıyorlar. makyaj blogu yapmaya heves edenler umarım örnek alır.
(0)57976 #2  #57976
ülkemizde bu akıma örnek vereceğim kişiler ; duygu özaslan , görkem karman , merve özkaynak , aslı özdel ... eskiden bir hobi gibi yapıldığını ama şimdi kozmetik firmaları için çalıştıklarını düşünüyorum . onlar için ellerinde olan her marka " mükemmel bir ürün . " elbetteki tanıttıkları onca fahiş fiyatlı ürünlerin kaymağını fazlasıyla yiyorlar . özellikle kim diye belirtmeyeceğim burada , ayrıca reklamlarını yapmak istemiyorum . kadınlar arasında oldukça popi olan bu isimler ve sayamadıklarım , tüketim alışkanlıklarını üst düzeye tırmandırmak adına ellerinden geleni yapıyorlar .

yok çantamda ne var , yok şöyle şuh makyaj , yok bunları aldımdı ... tarzlı çok videoları var .. başlık blog evet ama bu kişilerin her birinin blogları olmakla birlikte ayrıca youtube kanalları mevcut . şirine şirine oradan yayın yapıyorlar .. söz konusu bazı ürünleri 4 kişilik aileyi bir hafta idare edecek cinsten .
(0)Tümünü Göster [3]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: