mehmed bir cihan fatihi

mehmed bir cihan fatihi

Tümünü Göster [1]

81189 #1  #81189
kadrosu açıklanan kanal d'nin tarih dizisi. başta açıklanan kadrodan bir tek usta tiyatrocu metin akpınar ve güzel oyuncu seda bakan yok.

kadrosu aşağı yukarı şöyle:

kenan imirzalıoğlu, gürkan uygun, altan erkekli, çetin tekindor, meral çetinkaya büşra develi, hazal filiz küçükköse, funda eryiğit`, sedef avcı, ertan saban, ismail demirci, atsız karaduman, burak tamdoğan, idil fırat, toprak sağlam, kaan çakır, serdar orçin, yavuz sepetçi, leyla tanlar ve mert yazıcıoğlu olacak.

ayrıca salı günü yayınlanacağı açıklanmış. zaten ya salı ya da çarşamba yayınlanacaktı. salıyı tercih etmişler. reyting açısından ufak tefek cinayetlergeçmesi imkansız. eşkiya hükümdar olmaz'ı belki zorlar lakin kadın dizisini geçer. çarşamba koymamaları normal; diriliş ertuğrul karşısında şansı yok ve sen anlat karadeniz'de favori dizilerden. bu sebeple en uygun salı gününü seçmişler. perşembe* ve cuma'da* program belli. hafta sonu da olmaz. tek uygun gün salıydı. çünkü pazartesi de çukur ve söz dizileri var. onları da asla geçemezler. bir de meryem ve kızlarım için dizilerini yeni bitirdi kanal d, siyah beyaz aşk daha iyi olduğundan onun gününü de oynatamaz. 2 seçenek vardı, kumar oynadılar. bize izlemek düşer, reytingler bizim işimiz değil. belki totalde birinci ya da ikinci olamazlar lakin ab'de ikinci olurlar belki. 3-4 bölüm sonra anlaşılır.
(0)Tümünü Göster [1]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: