mhp'lilerin kürt diye ülkücüyü dövmesi

mhp'lilerin kürt diye ülkücüyü dövmesi

Tümünü Göster [13]

53906 #1  #53906
yanlış yapılmış haber.

cihangir solcuları sadece işine gelene inandığı için böyle dolaşması normal sosyal medyada.

ulan bu gorillaların babaları, ulu önderleri yakalandığında ''benim annem türk'' diye ağlamadı mı? orada linç edilen gorilla ''ben ülkücüyüm'' deyince mi şaşırıyorsunuz?
(0)53908 #2  #53908
ibretlik haberdir. habere verilen tepkilere bakar mısınız: gerçekten kürt olsa, dövülmesinde bir sakınca yok yani, kürt diye ülkücü dövmek ayıp sadece!

sayın "duyarlı vatandaşlar", lütfen kürt olduğundan emin olmadığınız insanları linç etmeyiniz.
(0)53913 #3  #53913
(bkz: sazan.avi)

geçtiğimiz aylarda çin, doğu türkistan'ı dümdüz ederken sol haber gibi çinci medyanın yalan haberlerle protestoları baltalaması olayında gördüğümüz gibi yalan haber. zaten haberin kaynağı da cumhuriyet gazetesi. benim ilk okuduğum kaynak da birgün'dü. eh akit'in sol versiyonu olan bu paçavralara inanan sazanlar varsa geçmiş olsun demekten başka yapılacak bir şey yok.
(0)53917 #4  #53917
aşiret namus diyerek birbirlerini vuran pkk'lı kürtlerin sözde ülkücülere attığı yeni iftira. bir tane de resim koymuş oraya tam olmuş.

cemaat medyası, yandaş medya , liboş medya hepinizin canı cehenneme. ilhan selçuk'un cumhuriyet'i can dündarların ve cemaatçilerin eline kalmış yazık çok yazık.

yanda çıkan haberlere bak:

kürtçe konuştuğu için öldürüldü.
cizre'de 10 yaşındaki çocuğunun cesetini buzdolabında saklamak zorunda kaldı.
doğu'ya giden otobüslere taş yağmuru.

sanki bu ülkeye topyekün bir savaş açılmamış, kürtler bu ükede huzurun ve refahının baş unsuru ama hep bu türk millietçileri yapıyor ne yapıyorsa. bıktık lan sizin yaşadığınız semtlerden de mahallerlerden de. belki senin tarihin kadar bir zaman diliminde 50 ayrı milletle birlikte yaşamış senin bu ırkçı dediğin millet. ulan sizin gibi başka bir milletle karşılaşmadı. milletin karısına kızına sarkarsınız, uyuşturucu satarsınız, dükkan açar bu halkın ekmeğini yer pkk'yı desteklersiniz yeter lan artık. milletin burasına geldi. şu an anlatığımı git kürtde sor o bile hak verir şu dediklerime. yaşamamış mı yaşadığı yerde bu anlattıklarımı. kürtler kendilerini değiştirmedikleri müddetçe tarlada ot doğup ot giderler.

nerede it kopuk, serseri milletin sokakta oynayan çocuğuna bile huzur vermiyorsunuz. türkleri geçelim diye 10 çocuk yaparsınız türkiye cumhuriyetinin başına bela. daha 15 yaşında çocuk başlıyor piç kuruluğuna. ailesi öyle olmasa o çocuk olur mu öyle? ilk önce aynada totona bakacaksın , ondan sonra yargılayacaksın bu milleti.

ben de bir mesaj vereyim arkadaşlara...
"lütfen duyarlı vatandaşlarım... vatan hainlerini gördüğünüzde dindar, laik, türk, kürt, arap, çerkez ve laz ayırmayın. ayrımcılık yapmayın. biliyorsunuz ayrımcılık büyük suç. hiçbirini ayırmadan cezalarını verin. ey polis ey asker ey yargı sen de tıpkı o şerefsizler gibi üç maymunu oyna. vergini aldığın millete hizmet et, seni vuranlara değil"
(0)53922 #6  #53922
yalan haberdir. bu yalanı ortaya atan pkklılar yanlışlıkla doktor öldürürürler. sonra da açıklama yapıp "pardon yanlışlıkla oldu" derler.
(0)53933 #7  #53933
yalan; ya da doğru haber olmasının önemli olmadığı haberdir. yapılan yorumlara bakınca neyin doğru olmasının istendiğinin anlamaktayız.

çekik gözlü kadın turiste bile saldıran, çekik gözlü avına çıkmış insanların videolarını gören gözlerimiz, şu savunma şeklini pek bayağı buluyor.
çin doğu türkistan zulmünü yaparken, -bu yıl için konuşuyorum- niçin uluslararası basında bu kadar görmüyor ve niçin paylaşılan fotoğrafların iki yıl önceden olduğunu, hatta başka ülkelerden alındığını görüyorduk?
hangisi yalan, hangisi değil? hangi manipülasyondan bahsediyoruz? bu kadar ciddi bir durum vardı madem, madem milletimiz hassastı, çin'e verilmesi düşünülen füze ihalesine neden kimse ses çıkartmadı? ki yiğit bulut twitter'da füze ihalesi çin'e kaldı naraları atarken.

kimse samimi değil ki birbirimizi suçlayarak haklı olmaya çalışalım.

haydi kafamıza estiğinde gazete binası basalım ve haklı olalım. hatta binayı yakalım.
(0)54034 #8  #54034
gelinen durumun asıl sorumlusu olan ve gürcüye benzeyen malum şahsın nedense hiç protesto edilmediği / edilmeyeceği olaylar zincirinin halkasıdır. ya bu ülkücüler uganda ülkü ocaklarına bağlı ya da bunlar ülkücü kılığında gezen ak troller.
(0)54037 #9  #54037
selçuk üniversitesinde haberlerde karşıt görüşlü gruplar kavga etti , olarak izlediğiniz olaylardan biri yaşanmaktadır. pkk yandaşı grup gökkuşağı alışveriş merkezi önünden kaçarak , çıkışa yönelir . tabi peşlerinden teşkilatçılar kovalar. teşkilatçılar koşarken önlerine afrika ülkelerinden gelmiş siyahi öğrenciler çıkar. teşkilat durur ve siyahi öğrenciler bozkurt işareti yaparak "biz ülkücüyüz" derler korkudan.
anlatmak isteğim şu haberin gerçek olduğuna inanmıyorum . ha gerçekten bir kişi darp edilirken (doğru bulmuyorum) böyle bir şey söylemişse korkudan söylemiş olabilir.
(1)54367 #10  #54367
haber doğru olsa dahi, hdpkk'nın kürt gençleri kullanarak yine kürtlerin arabasını, işyerini yakması ve kürt asker, polis şehit etmesi kadar abest değildir.
alay edenler önce bunları bi akıl süzgecinden geçirsin canım.
(0)54377 #11  #54377
haber yalandır. dövüldüyse de kürt genci diye dövülmemiştir, kürt milliyetçisi diye dövülmüştür. dövme eylemi meşrudur. ancak her meşru olan şey doğrudur diye bir şey yok. mesela sen benim kardeşimsin, kötü bir şey yaptım ve seni çok sinirlendirdim, sen bana tokat attın, benim de sana atmam meşrudur ama doğru değildir. gel gelelim insandır, beşer şaşar, cinnet halinde bir toplumuz, bugüne kadar hep kürt milliyetçileri cinnet halindeydi, hep alttan alındı, gözümüzün önünde atamız dediğimiz insanların büstlerine saldırdılar, bayrağa saldırdılar, sakalı var diye insan öldürdüler kimse de çıkıp gık demedi. kürde serbes de türke yasak he mi kardeş? türk insan değil mi? duyguları yok mu? çok üzülemez, sinirlenemez ve bundan ötürü yanlış şeyler yapamaz mı? çok abartıyorsunuz sayın p** destekçileri, yapılan en sert saldırı boş olan genel merkezinizin dağıtılmasıydı, saniyesinde yapanı tutukladılar. kimsenin sizi sahipsiz bıraktığı ya da devletin size karşı hareketleri desteklediği falan yok. mümkün olduğunca halkla karşı karşıya gelmemeye çalışıyor çünkü halk kendisine ''onlar bir vurduysa siz bin vurdunuz onlarla masaya oturarak'' diyecektir.
(4)54840 #13  #54840
hdp'lilerin cizre'de polisi ıskalayıp kendi komşularını roketle vurmasından daha komik değildir.
(0)Tümünü Göster [13]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: