misfits

misfits

Tümünü Göster [1]

45565 #1  #45565
aptal kutu dünyasının en aykırı yapımı. bir doğa olayıyla özel güçler kazanmış bir grup gencin hikayesi. e nerede bunu aykırılığı derseniz, size biraz şu özel güçlerden bahsedeyim:

çocuğun teki süt kontrol edebiliyor. bir kadın dokunduğu herkeste kendisine karşı cinsel arzu oluşturuyor. biri, başkalarının güçlerini onlarla cinsel ilişkiye girerek ellerinden alıyor. biri dövme iğnesiyle insanları birbirine aşık ediyor. bir başkası kendisini grand theft auto oyununda sanıyor. hamile bir kadın da bebeğini taşımak istemediğinde başkasına transfer edebiliyor. heh bir de bir maymunda insana dönüşme yeteneği var. bunlar gibi nice yetenek var tabi. ana fikri almışsınızdır.

yani bu dizi öyle bildiğiniz kötülerle savaşan bir avuç genci anlatmıyor. özel bir düşmanları da yok. hayatın kendisi dışında.

gülerek eğlenerek, bazen de ağlamamak için kendinizi zor tutarak izlediğiniz misfits, beş sezondan oluşuyor ve iki adet mini bölümü bulunuyor. bazıları için hala bitmemiştir misfits, kabul etmezler o finali. bazıları için de ilk sezonların yıldızı olan nathan young gittikten sonra son nefesini vermiştir dizi.

süper güç dizisi değildir. olsa olsa anti-süper güç dizisi olur. karanlık mizahı, buram buram ironi kokan sahneleri ile aykırılığın ve absürtlüğün sınırlarını zorlamış tabiki de ingiliz dizisi.
(0)Tümünü Göster [1]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: