muharrem ince

muharrem ince

Tümünü Göster [28]

81712 #21  #81712
aday olduğundan beri tüm dikkatleri kendi üzerine çeken, tüm mitingleri de pür dikkat izlenilen, akp'li cumhurbaşkanı erdoğan dahil diğer adaylara gidip görüşmesiyle takdirleri halk nezdinde toplayan chp'nin cumhurbaşkanı adayı. meral akşener için bu pek tabi dezavantaj oldu. kendisinin izlediği yol gayet güzel.

ana akım medya yani havuz medyasından hallice habertürk ve cnntürk'te hakkında söylenenler pek halka inen şeyler değil. cnntürk ve habertürk yorumcularına kalsak; abd, iran'a karadan girip bitirmişti komple ve israil'de esad'ı öldürmüştü örneğin, o yüzden akp'li gazeteci/yazarların söyledikleri pek mühim değil.

kılıçdaroğlu bence en doğrusunu yaptı muharrem ince'yi aday göstererek tüm chp grubuyla beraber. kendisi hem uyuyan chp'lileri uyandırdı, hem chp'nin kemik oyu sağlamlaştı. ikinci turu da garanti altına aldı. ikinci tura erdoğan karşısında kalırsa hdp'lilerden demirtaş hamlesiyle oy alma şansını arttırdı. kafası karışık akp'liler/mhp'lilerden de oy alabilir. artık insanlar yeni bir yüz arıyor. sıkıldı millet. saadet ve iyi parti zaten ikinci tura kalırsa oy vereceğini deklare ettiler liderleri. içiniz rahat osun.

ayrıca akşener'e benim bildiğim ve gördüğüm, tanıdığım hdp'liler hayatta oy vermez. mhp'den ne kadar fazla oy alırsa akşener o kadar iyi. sağcıya solcular* asla oy vermez çünkü. bunu unutmayın.

kırmadan, bağırıp çağırmadan hareket etmesi de artı şimdilik. eskiden erdoğan'a göre adaylar hareket ederdi artık muharrem ince ne derse onun kontrasını söylüyor erdoğan ve bahçeli. son olarak erdoğan karşısında şu an adaylara baktığımız zaman rakip olabilecek bir tek ince var. bu akşener değil, zaten son 1 haftadır da bunu görüyoruz. haydi bakalım.
(0)81770 #22  #81770
dün akşam ki fox haber röportajında topu gereksiz yere taca atmıştır.

mesela anadilde eğitim konusunda “ben bu işin devlet eliyle yapılmasına karşıyım. ama nasıl bu ülkede milli eğitim bakanlığı denetiminde ingilizce, fransızca eğitim yapan özel okullar varsa, isteyen de kürtçe özel okul açsın” diyebilirdi.

keza “ekonomi konusunda kime danışıyorsunuz” sorusunda da gereksiz bir yanıt verdi. cumhuriyet halk partisi içinde ekonomiden anlayan tonla adam var, saysana iki üç isim
(0)81781 #23  #81781
seçim manifestosunu açıklayan
Muharrem İnce seçim manifestosunu açıkladı: Kuvvetler ayrılığına dayalı parlamenter rejim

bazı kısımları bana saçma gelmedi değil..misal ince'ye göre türkiye ekonomisi her sene %7 büyüyecek, cari açık/gdp oranı %3, enflasyon %5, faiz ise %7 olacak.

türkiye'nin doğal büyüme hızının %5 olduğunu düşünürsek her sene %7 büyüme, akp'nin mevcut "her 6 ayda bir teşvik paketi" açıklama politikasıyla olur. ee o zaman da cari açık, enflasyon ve faiz 3-5-7'yi aşar. keza taylor kuralı'ni da göz önüne aldığımızda türkiye cumhuriyet merkez bankası'nin da bir yerde eli kolu bağlanıyor. çünkü büyümeyi artırmak için faizleri düşük tutması gerekirken, enflasyon hedefini tutturması içinse faizleri yükseltmek zorunda.
(0)81844 #25  #81844
ingiliz financial times gazetesine kürt sorunununda kırmızı çizgiler olmasın şeklinde beyanat veren küreselci siyasetçi.

bu çok çok ciddi bir laf, bu lafın altından kalkılamaz. ne demek kırmızı çizgiler olmasın? şu demek; terör bitecekse, k*rdler memnun olacaksa, ülkenin adını da değiştirebiliriz, resmi dillini de değiştirebiliriz, rejimini de değiştirebiliriz, sınırlarını da değiştirebiliriz demek.

ey siyasetçiler, vatan sizin g*tünüz değildir, öyle her istediğinize peşkeş çekesiniz!

bu arada ne k*rd sorunu? o sorun hendek operasyonları ve afrin harekatı sonucu çözüldü, ortada sorun morun yok. sadece küreselcilerin dayatmaları ve bir gurup teröristin arsızca talepleri var.
(0)81846 #26  #81846
yoğun geçen bir cumartesiden sonra bugün istanbullularla buluşacak olan cumhurbaşkanı adayımız.

istanbul 2. bölge ilçe ziyaretleri:

11:00: kağıthane - nurtepe mh.
13:30: eyüp - eyüp meydanı.
14:30: gaziosmanpaşa - cumhuriyet my.
16:00: bayrampaşa - yıldırım mahallesi.
17:30: zeytinburnu - adliye meydanı.

pazartesi gününü de unutmayalım:

11:00: (bkz: 4 haziran 2018 muharrem ince kars mitingi)
13:30: (bkz: 4 haziran 2018 muharrem ince van mitingi)

(bkz: 4 haziran 2018 star tv muharrem ince canlı yayını)

salı ise şimdilik tek miting gözüküyor:

(bkz: 5 haziran 2018 muharrem ince aydın mitingi)
(0)81880 #27  #81880
seçim gününde büyük bir başarı yakalayacak olsa da maalesef cumhurbaşkanı seçimlerinde kaybeden taraf olacaktır.
(0)Tümünü Göster [28]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: