muhasebe programı

muhasebe programı

Tümünü Göster [2]

76027 #1  #76027
muhasebenin kodlara dökülerek programlanmış hali. ortaya çıktığı zamanlarda herkesin işini bir hayli kolaylaştırdığını söyleyebilirim çünkü önceleri muhasebe işlemleri kağıt kalem ile yapılmaktaydı ve hali ile bir şirketin denetimi günler haftalar sürebiliyordu.

şuan ise büyük şirketler için muazzam bir kolaylık haline gelmiş durumda. inanılmaz sayıda farklı fonksiyon ve işlem özelliğine sahip programlar çok yaygın. başlıca örnek vermek gerekirse iks, netsis, logo bunlardan bazıları.
ancak tamamı büyük şirket ve holdingler için üretilmiş durumda, küçük esnafın bu programları satın alma gibi bir lüksü yok.
bunun başlıca sebeplerine gelince ;

1 - yıllık fahiş lisans ücretleri
2- kullanılabilmesi için uygun bir bilgisayar sistemi
3- istihdam edilmesi gereken minimum 1 muhasebe çalışanı.
4- saklama alanı, internet ve virüs koruması

küçük esnafların çoğu halen işini kalem kağıt ile görüyor, durumu biraz daha ileri düzeyde olanlar eksel programının başına 1 akraba, tanıdık koyarak işini görmeye çalışıyor. home ofis çalışan bir birey olarak uzun zamandır bu işe kafa yoruyorum sevgili alter sözlük.

konuya çözüm ararken google reklamlarında bizimhesap diye bir oluşum gördüm. 1 aylık bedava lisans ile küçük esnaf ve orta düzey için tasarlanmış bir ön muhasebe programı gördüm. paralı olan bir şeyi de gelip burada övecek değilim sözlük, kart bilgisi, sözleşme vesaire olmadan 12 gündür kullanıyorum, çoğu ihtiyacımı karşıladı. program microsoft azure teknolojisi kullanıyor ve bütün işlemleri online hallediyorsunuz.

bir kaynak olması amacı ile burada paylaşma gereği duydum, ihtiyacı olan birileri varsa faydalanabilir.
(0)77593 #2  #77593
(link: https://www.parasut.com/

kolay olan muhasebe sitesi. siz verileri giriyorsunuz onlar size raporlama yapıyor. küçük işletmeler için oldukça uygun
(0)Tümünü Göster [2]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: