müslümanların almanya'da oktoberfest'i yasaklamak istemesi

müslümanların almanya'da oktoberfest'i yasaklamak istemesi

Tümünü Göster [5]

55945 #1  #55945
göçtüğü ülkeye şeriat getirmek isteyen müslümanlarin son icadi
Dağdan Gelip Bağdakini Kovmak: Almanya'daki Müslümanlar Oktoberfest'in Yasaklanması İçin Kampanya Başlattı
Ban the Intolerant and Anti-Islamic event of Oktoberfest

--! spoiler !--
saygıdeğer münih belediye meclisi,

bu mektubu hem kendim hem de birçok müslümanın dikkat çekmeyi umduğu bir konu ile ilgili yazıyorum. size belirtmek isterim ki oktoberfest hoşgörüsüz ve islam karşıtı bir etkinlik. daha önce görmezden gelmeye çalıştık fakat bu etkinlik boyunca, kamusal alanda çıplaklık ve alkol tüketimi gibi islam dışı bir çok eylem gerçekleşiyor.

oktoberfest'in her yıl düzenlenen bir alman geleneği olduğunu biliyoruz, ancak biz müslümanlar, böyle islam karşıtı bir etkinliği hoş göremeyiz, çünkü bu etkinlik bizi ve dünyadaki bütün müslümanları rencide ediyor. bu nedenle oktoberfest'in iptal edilmesi için acil çağrıda bulunuyoruz.

ayrıca bu festivalin suriye, ırak ve afganistan gibi müslüman ülkelerden gelen mültecileri de rencide edeceğine inanıyoruz. oktoberfest'in iptal edilmesi, mültecilerin islami geçmişlerini unutmamalarına yardımcı olacaktır. bu konuyla ilgili hassasiyetinizden dolayı teşekkür ederim.
--! spoiler !--
(0)
56015 #2  #56015
almanlar nasıl cevap verdi acaba?avustralya başbakanının verdiği cevaba benzer bir şey olur herhalde
(0)
56151 #4  #56151
muslumanlarin-almanya-da-oktoberfest-i-yasaklamak-istemesi 55fc2c317e376.jpg
insanları genelde drama queen ve drama kinglere dönüştüren ibrahimi dinlerin ilk üçünde bulunduğu mağdur ve rencide olma liginde bu sene de şampiyon olmasına kesin gözüyle bakılan müslümanların yeni bir atağıdır. müslümanlar bu ligde uzun süredir birinciliği en yakın rakipleri olan musevilere kaptırmıyorlar. hristiyanların ise, en son charlie hebdo'ya saldırıdan sonra papa'nın verdiği demeçlere rağmen, museviler ile aralarındaki puan farkını kapatması zor görünüyor.
(0)

Tümünü Göster [5]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: