olgun erkeklerden hoşlanan kadınlar

olgun erkeklerden hoşlanan kadınlar

Tümünü Göster [5]

17861 #1  #17861
neredeyse bütün kadınlar. özellikle bizim gibi ataerkil ülkelerde çok var böyleleri. yani demeye çalıştığım şey dünyada bu şey yaygın, ama bizde daha da yaygın. özellikle genç kızlar kendi yaşıtı erkeklerle takılmak yerine 30'unda adamları tercih ediyor. sır vermem gerekirse evet doğru tercih :))
(0)
17872 #2  #17872
belki de erkek cinsinin daha geç olgunlaştığını fark edip,hayatını rahat yaşamak isteyen kadındır...
not:evet 20'li yaşlar biteli çok oldu,belki de bu yorum kendimi teselli etmekten başka birşey değil:).
(0)
17876 #3  #17876
(bkz: )paradan hoşlanan kadınlar
(0)
17954 #4  #17954
erkeklerin geç olgunlaştığı göz önünde bulundurulursa, normal bir durumdur.
(0)
18002 #5  #18002
hayatımın hiçbir döneminde dahil olmadığım kadın türüdür.

erkek milleti gayet güzel manipülasyonlarla kendilerinin geç olgunlaştığı fikrini dünyaya yaymışlardır. oysa ki olgunlaşma denen şey cinsiyete değil, kişiliğe bağlıdır ve esasında ayrıntılı inceleme yaparsanız, ergen kızların erkeklerden ve yetişkin kadınların da birtakım abartılı ilgi açlıkları sebebiyle erkeklerden daha çocuksu olabildiklerini anlayabilirsiniz.

hal böyleyken erkek cinsi, kadının gayet hoş olduğu gençlik dönemine ne kadar yaşlı ve bakımsız olsa da ulaşır. ama kadın ise erkeğin her yönden güçlü, yakışıklı olduğu gençlik döneminden insanlarla birlikte olamaz. ha, olur mu olur ama öncelikle şark kültürü başta olmak üzere ayıplanır.

yine bu anlayışla kadınlar her daim daha genç kadınlara tercih edilirler ve sonunda "niye böyle çıtırlara tercih ediliyoruz" diye üzülürler. baştaki hatalı seçimi bizzat kendileri yaptıkları için elbet.

dünya geneli bu durumun tersine döndüğü vakit çok az kadın çıtıra tercih edilecek, bizzat eldeki erkeği çok daha gençler için terk edebilecektir.

çoğu ilişkisel mağduriyetin sorumlusu bizzat kadınların kendi eserleridir, maalesef...
(0)

Tümünü Göster [5]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: