örnek düğün planlaması

örnek düğün planlaması

Tümünü Göster [3]

78392 #1  #78392
evlenmek zor iştir. her detayı ayrı ayrı planlanan, çok sade bir düğün töreni için bile günlerce plan yapılması gereken bir törendir. hal böyle olunca da çiftler ister istemez bir stresin içine girerler. bu durum özellikle de kararsız çiftlerde had safhaya ulaşır.

peki böylesi bir stresli süreci en az stresle geçirebilmenin yolu var mıdır? henüz böylesi kolay bir yol olduğunu düşünmüyorum ancak işlerinizi biraz daha kolaylaştıracak ve hızlandıracak bir kaç öneride bulunmak istiyorum.

tüm yapılacakları bir liste hazırlayarak sırasıyla yapmak listenin tek kuralı. nedir bu yapılacaklar ?

ilk olarak, düğün fotoğrafçısı seçiminizi yapmalısınız. randevular 6 ay önceden başlamaktadır.

düğün salonu seçiminizi ne kadar erken yapıp kaporanızı verirseniz o kadar ucuza kiralamış olursunuz.

gelin olacak genç kızların en çok düşündüğü konulardan birisi, gelinlik seçimidir. bu nedenle seçeceğiniz gelinlikçi ve gelinlik modelini düğününüzden 2-3 ay öncesine kadar ayarlamalısınız.
kuaförünüzü de en az 1 ay öncesinden bilgilendirmelisiniz.

geriye kalan davetiye ve nikah şekeri gibi davetlilere dağıtılacaklar içinse 1 ay öncesinden karar verip yaptırmalısınız. davetiyelerin isim listesi hazırlığının ek bir süre istediğini unutmayın.

kaynak: (link: https://www.gelinkizinruyas...::)
(0)78394 #2  #78394
aslında hiç yapılmasa daha iyi olacak planlamadır. sonuçta evlilik çoğu kişinin başına bela bu zamanda. ha er kişi olarak illa planlama yapacam derseniz boşuna saftriklik etmiş olursunuz. çünkü bu konuda aklınızdan geçen hiçbir planı hayata geçirmeniz kız kişisinin saçma sapan kapris ve tripleri yüzünden mümkün olmayacaktır. her fikriniz kız tarafınca veto edilecek, muhalif olunacak ve sonunda kız tarafının istediğini yapmak zorunda kalacaksınız. o yüzden hiç uğraşmayın, boşverin. nasıl oluyorsa olsun bitsin ameka.
(0)78412 #3  #78412
en iyisi düğün yerine nikah yapmak ve burada tüm davetlilerin tebriklerini almak. çünkü düğün yapan kişiler asla nasıl geçtiğini anlayamıyor sinir, stres, akraba kavgası, takı töreni gibi birçok gereksiz şeyle uğraşmak zorunda kalıyor. nikah en temizi bence :)
(0)Tümünü Göster [3]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: