otomobil kullanmanın bisiklet sürmekle aynı keyfi vermemesi

otomobil kullanmanın bisiklet sürmekle aynı keyfi vermemesi

Tümünü Göster [2]

34362 #1  #34362
kafada değişik tahayyüllere neden olan , büyük beklentiler içine girdirten araba sürme eyleminin gerçekleşince yarattığı hayal kırıklığı , yürek burukluğu. sanırsam otomobil olayına biraz fazla hollandalı kaldığımdan olacak.

5 yaşından beri şöyle yokuş aşağı salıp gitmenin, ayağa kalkıp şov yapmaların, tek elle gidonu kontrol etmelerin, rüzgarı yüzüne yüzüne yemenin, bacaklarda oluşan o sızının, diz yaralarının , bilek kırıklarının , aniden karşısına virajdan araba çıkması heyecanının, yanından kamyon ya da otobüs geçtiğinde hava akımının etkisini iliklerine kadar hissedip savrulmaların hazzına varmışsınız.

sonra böyle dört bir tarafı kapalı, sanki evinizin altına tekerlek eklenmişçesine bir his veren, garantici orta yaş teyzelerin favorisi gibi duran bir taşıta biniyorsunuz, bırak yorulmayı gaza hafifçe dokunsan bile yetiyor , önün cam arkan cam , kaza etkisini minimuma indirmek için tasarlanmış kocaman ve hafif malzemeden bir kaportası var. ıyy bu muydu yani hepsi diye kaçınılmaz bir tepki verip gidip garajdan sevgili bisikletinizi çıkarıyorsunuz. bir dahaki sefere motosikleti deneyelim bari diye not düşüyorsunuz.
(0)40906 #2  #40906
rüzgarı hissetmek ve hissetmemek ile alakalı durum.
(2)Tümünü Göster [2]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: