ramsay snow

ramsay snow

Tümünü Göster [8]

19926 #1  #19926
westeros'ta joffrey piçinden daha psikopat, daha cani, daha manyak biri varsa kesinlikle budur. lord roose bolton'un bir kadına tecavüzü sonucu dünyaya gelmiş bir piçtir. bolton mirasına konmak için roose bolton'un meşru oğlunu öldürmüştür. malına mülküne konmak için asilzade bir dulla zorla evlenmiş, kadını zindana kapatıp aç bırakmış ve kadıncağız açlıktan kendi parmaklarını yiyerek ölmüştür. spor olsun diye esir aldığı kızları çırılçıplak soyup ormana salar ve av köpeklerine kovalatır, yakaladıklarına önce tecavüz eder, sonra derisini yüzüp kafasını keserek öldürür. joffrey'den çok daha beter, cani kelimesinin bile tanımlamakta yetersiz kaldığı rezil bir yaratıktır. umarım sonu theon'a benzer.

(0)
19934 #2  #19934
--! kitaptan spoiler !--

lannister'lara yaptığı yalakalıklar sonucunda ödül olarak çocuk kral tommen'in imzaladığı bir belgeyle piçlikten çıkıp bolton soyadını almaya hak kazanmıştır. ama herkes arkasından dreadfort'un piçi demeye devam eder. ramsay piçinin yanında piç ya da snow lafı edilirse sinirden kudurur ve o lafı edene akıl almaz işkenceler yapar.

winterfell'e konmak için babası roose bolton tarafından de sahte arya stark'la evlilik planları yapılmış, sansa'nın arkadaşı olan kahyanın kızı jeyne poole, arya stark diye millete yutturulmuştur. o sırada gerçek arya stak braavos'ta faceless men tapınağında assassin olmak için eğitim görmekle iştigal etmektedir.

--! kitaptan spoiler) !--
(0)
50677 #3  #50677
son bölümde joffrey'e rahmet okutmuştur.iwan rheon'un çok iyi canlandırıyor bu psikopatı.
(0)
71112 #4  #71112
onun kanı kötü. sülüklenmesi gerek. sülükler kötü kanı emerler, bütün öfkeyi ve acıyı emerler. bunca öfkeyle dolu bir adam, düşünemez. ama ramsay…korkarım ki onun bozuk kanı sülükleri bile zehirler.

roose bolton

ruh hastası manyak
(0)
74035 #8  #74035
adam gibi adamdır. battle of bastards'la zekasını ve komutanlık meziyetlerini soğukkanlı bir şekilde ortaya koyarken antisi jon snow'un tüm mallıklarına rağmen ölmemesi ağır ibneliktir. öleceğini bile bile son okunu jon snow'a değil de duvarın kuzeyinden gelen wun wun'a atması da ramsay'in westeros vatandaşı olma bilincine sahip gerçek "kuzeyli" olduğunu gösteriyor. rahat uyu yiğidim "north remembers".
(0)

Tümünü Göster [8]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: