recep tayyip erdoğan

recep tayyip erdoğan

Tümünü Göster [130]

33119 #61  #33119
cep telefonuma gelen bayram mesajının sahibidir kendisi.şöyle yazmış:

"bayramınızı kutluyor; milletimiz ve insanlık için rabbimden esenlikler diliyorum. selam ve sevgilerimle. r. tayyip erdoğan, cumhurbaşkanı adayı".
(0)33121 #62  #33121
bugün fatih cami 'ye bayram namazına gelmiş olan cumhurbaşkanı adayı.
(0)39323 #65  #39323
turkiye cumhuriyeti devletinin secilmis ilk cumhurbaskani kendisini sevenler hatta kendisine tapanlar oldugu gibi ondan nefret edenlerde bi hayli fazladir en cok elestirildigi nokta ise demokrasi denen zimbirtiyi kendi lehine kullanmasi yani aslinsa dostlar alisveris de gorsun mantiginda siyaset yapmasi benim en cok uzuldugum ve uzulecegim nokta ise gercekler ortaya cikmadan olmesi olacaktir mazallah bir trafik kazasinda felan olurse bazi kesimler tarafindan ilah ilan edilecektir
(bkz: muhsin yazicioglu)
veyahut gercekler su ustune cikmadan eceliyle olurse de peygamber ilan edilecektir maalesef bizum insanimiz hayatlarini bu sekilde idame ettiriyorlar simdi diyeceksiniz adam olmesi bile rahatsiz ediyor diye ama biz ne cektik ise bu ideolojilerden cektik tabi bunlar benim gorusum bana gelipte cevap niteliginde mesaj felan yazmayin

is bu entrye vaktim olunca devam edilecektir
(2)39435 #66  #39435
seçim döneminde ekmeleddin ihsanoğlu'na ithafen söyledikleri aklıma geldi de yad edeyim bu güzel adamı.
(bkz: neymiş 3 dil biliyormuş )
konuşmasına bunu dedikten sonra devam etti ancak aslında devam cümleleri şu şekilde olmalıydı;
" -neymiş 3 dil biliyormuş !
- iyi de biz napalım efendim. bakın benim herhangi bir dili bilmeme gerek var mı ? ben ülkemin profilini yansıtmalıyım. ben diğerlerinden farklı görünürsem bana kim oy verecek söylermisiniz ?
- benim sigorta borcundan kıvranan çiftçime ingilizce konuşsam neye yarar, ne gerek var !
- benim kazıkçı esnafıma arapça konuşsam neye yarar, ne gerek var !
- ben sadece herkesin anladığı dilden konuşurum ve bana gerekli olanı alırım. bu yeterlidir ve olması gerekendir. fazlası lükse girer ve benim halkım bunu hiç sevmez !
- biz bu ülkeye tercüman mı arıyoruz, ne gerek var sevgili yurttaşlarım ! gazi kemal 4 dil biliyordu da ne oldu söyleyin bana lütfen, onun torunları mı yönetiyor şu anda ! revaçta olan ne varsa ben onu kullanmalıyım ki halk buna inansın. bizim halkımız inandırılmak istiyor, kandırılmak değil ! ben iktidarda bulunduğum 12 sene boyunca hiçbir zaman kandırmadım, kandırmam da !
- şuna bak şuna ! ekmek için ekmeleddin diyor ve benim insanımı bir lokma ekmeğe muhtaç gibi gösteriyor ! halbuki ne alakası var ! ben 12 yıldır asgari ücrette tamı tamına 20 lira zam yapmadım mı bre kafir, sen kim oluyorsun da bunları görmezden geliyorsun !
- ama benim halkım bunlara ekmek vermez. ben ne anlatırsam ona, siyahı beyaz anlatırsam beyaza, beyazı siyah anlatırsam siyaha inanırlar. çünkü ben bu milleti çok iyi tanıyorum ama onlar beni 12 senedir zerre tanıyamadılar.
- ben recep tayyip erdoğan ! er olarak doğdum ancak şimdi emrediyorum.
- bir hikaye anlattım, siz dizime yattınız ama tek büyüyen ben ve benim nefretim oldu.
- hepinizi selamlıyorum, hayırlı kan- diller. "
(0)40929 #67  #40929
apple hakkında new york'ta gözlemlerde bulunmuş ve gözlem sonuçlarını aktarmıştır. kendisine göre iphone'u sattıran kalitesi değil, imajıdır. - ki bence de doğru.

not: video 3. dk'dan itibaren
(0)40939 #68  #40939
iphone 6 ile ilgili yorumuyla 40 yılın başı bir doğru laf ettiğini düşünmeme sebep olabilmiştir. şu anda gelir seviyemiz 3 kat daha fazla olsaydı, herkes gidip iphone6 alabilseydi aynı yorumu yapar mıydı merak ediyorum. durum böyle olsaydı büyük ihtimalle "bakın ekonomiyi ne kadar iyi seviyeye getirdik gitsin herkes kendine iphone 6 alsın" temalı bir yorum yapardı olaya
(0)42055 #69  #42055
alevi'yi sevmez ,
türk'ü sevmez ,
kürt'ü sevmez ,
ermenileri sevmez ,
laz'ı çerkez'i sevmez ,
solcuları sevmez ,
ülkücüleri sevmez ,
ama yaradılanı sever yaradandan (!) otürü ..
(0)42069 #70  #42069
arap hariç kimseyi sevmez. arabın da ancak teröristini, yamyamını, kafa kesenini sever.
(0)42104 #71  #42104
birgün gelecek ve bunca yapılanlar türk tarihinin sayfalarına karışacak kadar eskidiğinde bizlerde taraf olmadan değerlendirebileceğiz olanları. gerçek amaçları bilemeden buzdağının görünen yüzünü biliyoruz sadece. bundan 15 sene öncesiyle şimdi arasında nelerin farklılaştığını oturup düşününce ipin ucunun kaçmaya başladığını görüyorum. fakir-zengin,inançlı-inançsız,farklı düşüncelere sahip olsun ya da olmasın birbirimizle kavga içerisinde olmamıştık hiç bu kadar. benim düşünceme göre kimse aynı fikri paylaşmak zorunda değil ama saygı duymak zorunda. kutuplaştırılıyoruz,yozlaştırılıp,uyutuluyoruz ve en kötüsü de bunu göz göre göre gözümüzün içine baka baka yapıyorlar ya hiçbirşey yapamamak yalnızca burada yazabiliyor olmak çok koyuyor.

herkesin bir ideali vardır elbette herkes kendi kafasındaki dünyayı yaşamak ve yaşatmak ister. elinde bu gücü bulunduranlar nasıl bu kadar basiretsiz olabiliyor diye sorgulamıyorum. bunu en basit bir deneyle şöyle açıklayabilirim. bir kurbağayı direkt olarak sıcak suya koyarsan hayvan can havliyle kaçar ama ılık suya koyar yavaş yavaş ısıtırsan farkına varamadan kaynar gider. bu insanlarda sanırım vicdanlarını yavaş yavaş imtiyaz vere vere bu hale getirdiler. gerçekten bazen içim donuyor yaşananları görünce.
(0)44392 #72  #44392
türk ve türkmenistan bayrağını yerden kaldırmış. yere atılmasına da müsade etmeseymiş keşke
(0)48925 #73  #48925
cumhuriyet savcısının öldürüldüğü operasyon için başarılı operasyon demiştir.
(0)50712 #75  #50712
milenyum'un başlangıcından beri ülkeyi yöneten seveni ve nefret edeni çok olan cumhurbaşkanı.

muhtemelen gezi olaylarının ve maden kazalarının etkisi çöküş nedeni olabilir.
(0)50970 #76  #50970
akp ile iktidara ve başbakanlık koltuğuna oturduğu günden beri meydanlarda konuşurken kendisine muhalefet olan herkesi 'onlar' diyerek ötekileştiren küçümseyen ve gönüllerini kazanmak için hiç bir şey yapmayan biriydi. çünkü onlar olmadan da hep 1. geleceğinden çok emindi. 7 haziran da işler değişti ve artık tek başına ülkede saltanat sürme hayalleri suya düştü. hadi başkanlık sistemini de al git...
(0)51757 #77  #51757
recep-tayyip-erdogan 55d307cb3a0a8.jpg
fotoğrafa bakılırsa kümesteki güvercine bile rahat vermiyor.
(0)53133 #78  #53133
george bush ile biraz benzerliği vardır. ikisininde kazandığı son adil seçim belediye başkanlığıdır. aynı kitleye hitap ederler.(bkz: governor bush)(bkz: george carlin)
(0)Tümünü Göster [130]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: