saat takmayan erkek

saat takmayan erkek

Tümünü Göster [7]

37994 #1  #37994
zaman kavramını unutmak isteyen erkektir.evinde birbirinden değerli romanson,jack lemans(diamond yani gettoların anlayacağı dille elmas yapım saat),armani,tag heuer gibi saatler kendisine hediye edilsede takmayan adamdır.
zamanı yanında taşımak istemez.
(0)
37995 #2  #37995
kollarında ağırlık olmasından hoşlanmıyordur.
(0)
38057 #3  #38057
akıllı telefon kullandığından saate gerek görmez. yeni nesil artık saat yerine telefonunu kullanıyor.
(0)
38058 #4  #38058
günümüzde sadece görsel aksesuar özelliği taşıyan kol saatini taşımayı gereksiz bulan erkektir. özel günlerde takım elbise ile şık durması için takıyordur büyük ihtimalle.
(0)
38067 #5  #38067
bileğinde ağırlık ya da saat izi taşımaktan hoşlanmayan, zamanı yanlarında sürekli bulundurdukları cep telefonu ekranına bakarak öğrenen kimselerdir. bunun için kadın erkek ayrımına da gerek yok zaten, bir yandan cep telefonu varken, saati gereksiz görmeniz yeterlidir. eğer saat sizin için önemli bir aksesuar değilse tabii...

ilk cep telefonlarının 90'lar ortalarında, kullanılmaya başlandığı düşünülürse, son yirmi yıldır çığ gibi artmış bir kitledir. henüz on yıllık bir geçmişe bile sahip olmayan akıllı telefonlardan önce sadece "normal" cep telefonları vardı, unutmamak lazım. "takoz" diye tabir edilen en eski modeller bile saati gösterir.
(0)
38069 #6  #38069
özgürdür. zırt pırt saate bakma gereği duymaz, her tanrının günü haldır haldır bir yerlere yetişmek zorunda değildir. görünmez zinclerlere vurulmuş, pranga olarak kollarındaki saati ve ceplerindeki telefonu taşıyan sistem köleleri herkesin kendileri gibi zırt pırt saate bakmak zorunda olduğunu sanırlar, lakin özgür insanlar saate bakmaya da gerek duymaz, saatin kendisine de.
(0)
38078 #7  #38078
saat aksesuardır, saat prestij sembolüdür, saat oturaklı erkeğin duruşunun tamamlayıcısıdır. gösterişli bir saatin fiyatının 1.000 tl 'den 700.000 tl 'ye (politik espri de var burada, ahahaha) kadar geniş bir yelpazede olduğunu düşünürsek pahalı bir zevktir aynı zamanda.

ve fakat, saat takmayan erkek, kırodur, zevksizdir, fakirdir demek değildir bunlar. saat kolda ağırlık yapar, sıcak aylarda kolunuzda bir sıkıntıyla dolaşırsınız, pahalıdır, ayrıca, arabadan, telefondan, bilgisayardan ve bilumum yerlerden saati öğrenebileceğinizden dolayı takmak istemeyen insana da pek bir şey diyemezsiniz..
(0)

Tümünü Göster [7]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: