saatlerce seyredilebilecek kadın

saatlerce seyredilebilecek kadın

Tümünü Göster [5]

20982 #1  #20982
"güzel olması mühim değil, içinde biraz sen olsan kâfi."

o konuşacak, sen seyredeceksin. konuşmaktan yorulacak, iki bacağını da kendine çekip şöyle bir ilişecek kanepenin ucuna; seyredeceksin. uyanıverecek nefesini duyduğunda, irkilecek hafifçe; seyredeceksin. kalkacak, yürüyecek evin ortasında tüm ihtişamıyla; seyredeceksin. bir şeyler soracak sana, bluzunun askısını düzeltirken... yutkunacaksın; cevap veremeyecek, seyredeceksin. işti güçtü umursamayacaksın, -olmadı- gitmeyeceksin, seyredeceksin bu kadını. teni üşüyecek, ürperecek, titreyecek; sen seyredeceksin.

- oo sarılma yok, dokunmak da yok, hayvan oğlu hayvan! uzaktan, sessizce ve saatlerce seyredilecek kadın o! (peki', belki biraz koklayabilirsin saçından ama o kadar!)(lakırdısı çıkarsa: "diğer sözlük"te şu anda var olan başlık da benim)
(0)
20984 #2  #20984
dünya üzerinde herkesin mütabık olduğu tek örneği şu an fed başkanı janet yellen'dir. senede 2-3 kere televizyona çıkar ve sadece abd'yi değil bütün dünyayı başına kilitler. 30 saniyelik tek bir sözü, kararı ile dahi ülkemizde 30 ay boyunca tartışılabilir.

bluzunun askısını düzeltmeye başladığında hakikaten yutkunur millet "ulan faiz arttirimi mi geliyor" diye.
(0)
67614 #4  #67614
--! +21 !--

rotterdam'da club oq'de tanıştığım nicole dür.
yukarıdaki video nsfw'dür.

--! +21 !--
(2)

Tümünü Göster [5]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: