seks yapmak isteyenlere tavsiyeler

seks yapmak isteyenlere tavsiyeler

Tümünü Göster [2]

48271 #1  #48271
seks yapmadan önce yapılmasına dikkat edilmesi gereken unsurlardır.

1- hijyen: hijyen cidden her şeyden önemli. seks yapmadan önce duş almaya dikkat edin. çoğu insan seksten sonra duş alır. halbuki asıl yapılması gereken seksten önce duş almaktır. bunun yanında giydiğiniz kıyafetlere mutlaka dikkat edin temiz olmasına önem gösterin

2- romantik ortam: sekse giden en önemli yol romantik bir ortamdır. seks yapmadan önce partnerinizle geçireceğiniz romantik bir ortam olmasına önem gösterin. iyi bir şarap, mum ve güzel bir müzik işinizi kolaylaştıracaktır.

3- onu tahrik edin: partnerinizi sevişmeden önce tahrik etmek ateşli bir seks yaşamanıza sebep olacaktır. ancak dirty talk olayını abartmayın, partnerinizin ne tepki vereceğini bilmiyorsanız işi hafiften alabilirsiniz.

4- mutlaka prezervatif ya da doğum kontrol hapı bulundurun: korunmak her şeyin başında gelir. partnerinizden cinsel hastalık kapmak istemezsiniz öyle değil mi? ya da hamile kalıp bir sürü sıkıntılı süreçten geçmek hiç de akıl karı değil. o yüzden seks öncesi korunma içerikli unsurlarınızın tam olmasına dikkat edin.
(1)

Tümünü Göster [2]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: