seküler türklerin türkiye'yi batı'ya şikayet etmesi

seküler türklerin türkiye'yi batı'ya şikayet etmesi

Tümünü Göster [9]

69366 #1  #69366
gezi olaylarından beri başlayan bir durum.

arka arkaya kaybedilen seçimler ve özgürlükler sonrası denize düşen yılana sarılır sendromuna kapılmışlar.

son durum ise #stopchildrapeinturkey hastagi ile 3-5 sübyancı dincinin rezilliğini batı kamuoyuna şikayet ediyorlar. hashtagi gören türkiye'de sistematik olarak, toplumca bir sübyancılık durumu var zannedecek.

yarın öbür gün yabancı insanlarla iletişime geçmek durumunda kaldığınızda o insanlar size şüpheyle bakacak, acaba bu herif sübyancı bir sapık mı diyecek. türklerin üzerine rezil bir sıfat daha yapışacak.
(0)69367 #2  #69367
kendi ülkeni dünya'ya rezil etmekten öte birşey değildir. sonra adamların ülkesine gitmek için vize almaya çalıştığında suratına bakıp acaba bundan tecavüzcü hırsız ya da canlı bomba olur mu diye bakarlar tabi.
(0)69404 #6  #69404
şerefsizdir bunu yapanlar şerefsiz. ama twitter'da görüyoruz ülke şerefsizden geçilmiyor.
(0)69416 #7  #69416
çok da ilginç bir şey değil. türkiye cumhuriyeti'nin tüm kurumları sekülerlere karşı cephe almışken sekülerlerin elinde pek de fazla imkan kalmıyor. akp george soros ile görüşürken, kemalist zihniyeti tüm dünyaya kötülerken hiç kimse bir şey demiyor, tam aksine bunu destekliyordu. erdoğan geçmişteki türkiye'yi bono'ya bile kötüledi. ama akp yapınca bu bir sorun olmuyor öyle mi? geçiniz. ortada bir tecavüz olayı var. türkiye cumhuriyeti'nin tüm kurumları bu olayı geçiştirmeye çalışıyor. neden? amaç ensar vakfını korumak. ben sizin bu oyununuzun neden bir parçası olayım ki?
(0)69418 #8  #69418
twitter'daki ilgili hashtag'i incelediğimde başını seküler türklerden ziyade hdp'li kürtlerin çektiği itibarsızlaştırma operasyonu. vallahi hiç de ensar vakfı özelinde değil gayet de sanki bütün türkiye bir olmuş çocuk tecavüz ediyormuş gibi anlatıyorlar. ama bu hdp'li kürtler salak olduğu için tweet'lerini ingilizce değil türkçe atıyorlar dolayısıyla şikayet ettikleri kimse bu kekolayzırları anlamıyor.

şimdi eğri oturup doğru konuşma vakti gelmiştir:

ulan hırrım buke. kürtlerin türkiye'de kürtlerin yoğun yaşadığı mahalleleri de biliyoruz. tecavüzcüden, torbacıdan, otopark farelerinden, hırsızdan, teröristten geçilmiyor biz de kürtleri avrupa'ya şikayet edelim mi ne dersiniz?

ulan insanı zorla ırkçı yaparsınız.
(0)69574 #9  #69574
ensar vakfı'nda yaşanan çocuk tacizi olayı özelinde konuyu ele alacak olursak; kimse konunun üzeri kapatılsın demiyor, akp'lilerden başka...

elbette ki özellikle muhalefet partileri konunun üzerine gitmeli, konu yargıya taşınmalı, mağdur ailelere muhalefet partileri tarafından hukuksal ve psikiyatrik destek sağlanmalı, konu türkiye kamuoyunun gündeminde tutulmalı...

#stopchildrapeinturkey gibi tüm türk milletini pedofilmiş gibi yansıtan ve dünya kamuoyuna şikayet eden hashtaglerin tacize uğrayan çocuklara ve ailelerine nasıl bir fayda sağladığı sorgulanmalı.

tembelsiniz ve samimi değilsiniz, oturduğunuz yerde tweet atarak vicdanınızı rahatlatıyorsunuz sadece, goygoy yapıyorsunuz. amacınız mağduriyetlerin giderilmesi veya bir daha yaşanmaması değil, akp'ye çakmak sadece.

düşünün, sorgulayın, batı size nasıl bir yardımda bulunacak akp'ye karşı? taciz mağdurlarına nasıl bir yardımda bulunacak?

şunu unutmayın, uluslararası ilişkilerde kimse kimsenin dostu değildir. uluslararası ilişkilerde menfaatler ön plandadır ve şu gerçeği de unutmamak gerekir ki doğu(islam)-batı(hristiyan) arasında hala bir savaş süregelmektedir dünya genelinde ve şunu da unutmayın ki; her ne kadar seküler olursanız olun, her ne kadar ateist olursanız olun, batılının gözünde bir doğulusunuz, yani müslüman ve bu insanlar ellerine geçen her fırsatta size saldırmaya, sizi aşağılamaya devam edecekler.

bu insanların gözünde zaten doğu kültüründe eşcinsel ve ensest ilişki olağan şeyler, şimdi bir de buna pedofiliyi mi eklettireceksiniz?

özet olarak; sonuç odaklı olun, süreç odaklı değil..!
(0)Tümünü Göster [9]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: