sözlüğün gidişatı

sözlüğün gidişatı

Tümünü Göster [4]

11453 #1  #11453
günden güne daha bir bayıla bayıla bakmakta olduğum durum içerisinde sözlük. içeride olmasam da dışarıdan takip etmeye çalışıyorum. güldüren başlıklar ve entrylerle sözlüğün tatlişkoluğu üzerinde.
(0)
59018 #2  #59018
bence gayet güzel .* ben de dahil olmak üzere * , sözlüğe yeni iştirak eden arkadaşlarla birlikte yeni , yine .. bir şeyler öğreniyoruz , her ne kadar durgun da olsak , akıp giden bir sol şeridimiz var . unuttuklarımızı yad ediyoruz kimi zaman . (bkz: 80'lerde çocuk olmak)

kalite söz konusu olunca tabi , gereksiz bilgi kalabalığını da aramıyorum açıkçası .
(0)
59020 #3  #59020
çankaya tarafına çıkan egolar gibi, az insan girip çıkıyor ama kaliteli insanlar yolculuk yapiyor.
(2)
67992 #4  #67992
şu şekilde bir genel gözlemde bulunabilirim bu durumla iligli. 10 tane aktif yazar ile bile gündelik okunası ilginç şeyler çıkartabiliyor sözlük içeriğinde. fakat istikrar olmuyor bir süre aktif yazarlık yapan insanlar bir süre sonra ortadan kaybolmaya başlıyor. mesela bu hafta yeni 2-3 yazar ve eskilerden dönüş yapan 2-3 kişi ile toplaranıveriyor sol frame. buranın yazar kitlesi zaten boş beleş gündem polemiklerini okuyup tartışmak yerine ilginç şeyler farklı konular okuyarak ufkunu genişletmeyi istediyen insanlardan oluşuyor. bu sebeple ekşi sözlükteki gibi gündem haberlerinin yorumlandığı bir mecraya dönüşeceğini sanmıyorum buranın. tabi ki ölü bir kasaba haline de gelmesek iyi olur.
(1)

Tümünü Göster [4]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: