sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

Tümünü Göster [5]

31232 #2  #31232
kişiden kişiye değişme gösteren yaşama stili.

benim ise bugün de hasta kalmamak. günü bir şekilde tamamlayıp ertesi sabah uyanıp yine hastalık atmaya çalışmaktan öteye geçmiyor.

(bkz: eroin )
(0)



31235 #3  #31235
felsefeden ziyade bir gerçeklik sanırım.

hayatın manipülasyon üzerine kurulu olması. insanları neye manipüle edebilirsen onu düşündürebiliyor olduğun. ya da bir şeyi nasıl gösterirsen ve karşındaki ne derece yerse, gerçekliğin ona dönüşüyor olması. ulan hayatımda kötü niyetli/ yüz kızartıcı ya da ne bileyim kendi çıkarım için falan tek bir yalan bile söylemedim. yalanın arkasını toparlamakla uğraşacağıma dimdirekt doğruyu söylerim kafam rahat olur diye düşündüm. yalandan dolandan, samimiyetsizlikten, oyunlardan, çirkinliklerden kaçtım. ama görüyorum ki hayat manipülasyon üzerine kurulu.

ara ara kendime, "bir şeyi nasıl gösterir ve insanları nasıl ikna edersen o artık öyledir bunu unutma" diyorum ama; bunu kullanmayı yakıştıramıyorum kendime. çünkü insanlar da buna aç. inanılmaz büyük bir potansiyel var bunun arkasında. sahte krallık kurarsın bunu kullanmayı biliyorsan. bilmeyen de maymun oluyor yalnız, ortalıkta neyi neden yapıyor olduğunu bile bilmeyen çok maymun görüyorum sdjflksdjflksd
(0)



38730 #4  #38730
sozluk-yazarlarinin-hayat-felsefeleri 540c8a2694b4b.jpg
kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma.
(0)



Tümünü Göster [5]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: