star wars rebels

star wars rebels

Tümünü Göster [4]

44206 #1  #44206
hali hazırda 5 bölümü yayınlanmış episode 3 ve 4 arasındaki zaman dilimini kapsayan animasyon star wars dizisi. ilk gözlemlere göre bir star wars the clone wars olmamış. ancak gayet başarılı bir star wars deneyimi yaşatıyor ki zaten the clone wars'daki ekibin çoğu burdaymış. haliyle beklentiler yüksek gayet de iyi bir başlangıç yaptılar.

jedi olarak kanan
pilot hera
droid chopper
güçlü zeb
ve ezra'dan oluşan bir mürettebatımız mevcut. karakterimiz ezra'nın elinde sapanımsı bir şey var. anlam veremediğim en büyük noktalardan birisi bu. sanırım bir disney yapımı olması bunda büyük rol oynuyor.
(0)81239 #4  #81239
garip bir son ile veda etmiş olan..niye garip kısmına gelirsek

öncelikle son bölümlerinde iyice deus ex machina halini alan kurtlar yetmedi gibi üzerine balinaları geri getirdiler de bu tarz başı sonu belli hikayelerde kahramanları öldürmek bir yerde en temiz çözüm. mesela ahsoka tano'yu öldürmediler, güzel. iyi de bu ablam star wars episode iv: a new hope ile star wars episode vi: return of the jedi arasındaki koca sürede ne yaptı?

keza ezra niye mefta oldu? mitth'raw'nuruodo'nun ölmediğini biliyoruz. genişletilmiş evrende star wars episode vi: return of the jedi'dan sonra büyük amiral thrawn yeni cumhuriyeti işgal etmeye kalkıyor.

bilemedim
(0)Tümünü Göster [4]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: